Johan Derksen wijst ‘grote winnaar’ in SBS-verkiezingsdebat aan

Foto: Johan Derksen wijst ‘grote winnaar’ in SBS-verkiezingsdebat aan

Thomas van Groningen geeft aan dat hij ‘heeft genoten van Het Debat van Nederland‘, op SBS 6 donderdagavond. Hoewel we ‘geen nieuwe dingen hebben gehoord, zagen we wel een andere dynamiek: Geert Wilders werd aangepakt’.

‘Dilan Yesilgöz de beste, Frans Timmermans stelt (weer) teleur’

Raymond Mens vond dat ook leuk om te zien, vooral omdat Wilders het RTL Debat vorige week nog moest missen wegens terreurdreigingen. “Het probleem is wel: als je Wilders klein wil houden, moet je hem niet zo aanvallen”, stelt Johan Derksen in Vandaag Inside. “Want die aanvallen op Wilders zijn juist voor veel mensen reden om solidair te blijven aan hem. Dat werkt averechts. Ik zou een heel gekke samenwerking met Wilders zoeken: ga met hem praten, want privé zijn ze best goed met elkaar, maar maak Wilders gewoon Minister van Asiel! Kan-ie ook niet meer afschuiven op Minister Faber.” Van Groningen denkt echter dat Wilders dat zelf niet zal willen.

Wie was verder de grote winnaar van Het Debat van Nederland? “De doelgroep van Wilders vindt dat hij het goed gedaan heeft”, stelt René van der Gijp. Job Knoester: “Maar inhoudelijk, qua oplossingen, heeft hij weer niks gezegd.” Derksen: “Het was weer een herhaling van zetten. Ik vond het jammer dat de ster van deze campagne, Rob Jetten, er niet bij was.” Van der Gijp en Knoester benoemen Dilan Yesilgöz tot de uiteindelijke sterkste van het debat. Derksen: “Frans Timmermans heeft een schat aan ervaring, maar als minister president zou hij een groot gevaar zijn.” Gijp ‘had meer van Timmermans verwacht’. “Ook dit debat kwam hij niet lekker uit de verf. Ik had er echt meer van verwacht.”

Wie vond jij de beste?

  • Yesilgöz
  • Wilders
  • Timmermans
  • Bontenbal
  • Yesilgöz
  • Wilders
  • Timmermans
  • Bontenbal

0 Votes

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie