‘Johan Derksen stopt met Vandaag Inside’

Foto: ‘Johan Derksen stopt met Vandaag Inside’

Johan Derksen begint met zijn 77 jaar al aardig op leeftijd te raken. En dus rijst de vraag hoe lang De Snor nog door wil met zijn programma Vandaag Inside. Er is nog een contract voor een jaar, maar Derksen lijkt toch enigszins te twijfelen over het voortbestaan van de talkshow. Het begint er dan ook op te lijken dat het in 2027 klaar is met de populaire talkshow.

Johan Derksen twijfelt over voortzetten Vandaag Inside

De afgelopen weken moest Derksen afreizen voor speciale afleveringen van Vandaag Inside, die uitgezonden werden vanaf het eiland Curaçao. Voorafgaand aan deze reeks liet de oud-voetballer weten eigenlijk helemaal geen zin te hebben in deze trip: “Ik begrijp best dat het aantrekkelijk is voor een reisbureau (Corendon, red.), want de zon schijnt daar altijd, je hebt mooie stranden en uitgaansmogelijkheden. En voor Nederlanders is het hartstikke fijn dat je daar Nederlands kan spreken. Maar ik zou daar zelf niet privé heen gaan.” Het is een publiek geheim dat De Snor eigenlijk helemaal niet af wilde reizen naar Curaçao: “Ik heb getwijfeld, eerlijk gezegd.”

Na contact met Talpa-baas John de Mol bond hij toch in: “Er is geen journalistieke reden voor, maar wij werken bij een commerciële zender en daar gaat het om de inkomsten. Corendon is heel succesvol met reizen naar Curaçao organiseren: die hebben daar hotels en bungalowparken. Die willen gewoon een maand lang beelden op de Nederlandse tv hebben van zonnige stranden, blije mensen en vrolijkheid…”

Genoten op Curaçao

Toch leek het hem uiteindelijk nog allemaal prima te zijn bevallen. In de rubriek In De Wandelgangen gaf hij zelfs een behoorlijk hoog cijfers voor de uitzendingen. “Een 8. We hebben niet van die slechte uitzendingen gemaakt.” René van der Gijp werd nog enthousiaster. “Voor iedereen geldt een 9, denk ik. Die hebben het echt enorm naar hun zin gehad.”

Presentator Wilfred Genee vroeg Derksen ook nog even naar de relatie met de sponsor. “Corendon heb ik alleen maar goede ervaringen mee. Ik kon het heel goed vinden met de baas, ja.” Dat ondanks dat Derksen met KLM naar Curaçao vloog.”Toen ik aankwam zei hij nog een beetje pissig tegen mij: ‘U vond het te min, met Corendon vliegen?'”

Nog een jaar contract bij Talpa

En dus smaakt het avontuur mogelijk toch naar meer, maar Derksen weet echter nog niet of hij nog wel zo lang door wil gaan met Vandaag Inside. Hij zou er ook niet gek van opkijken als het na volgend jaar toch echt gebeurd is met de talkshow. “Zolang de hebzucht me naar Hilversum drijft. Kijk, op mijn leeftijd kun je nooit vooruitkijken. We hebben nog een jaarcontract en ik weet niet hoe ik na een jaar ervoor sta.”

Ook tegenover Dagblad van het Noorden liet Derksen al min of meer doorschemeren dat volgend seizoen mogelijk de laatste wordt van Vandaag Inside. “We moeten nog een jaar en dan ben ik 78. Dan kijk ik hoe fit ik nog ben. Ik zeg niet toe dat ik na het aflopende contract nog iets ga doen, ik wil voorkomen dat ik een oude briesende gek word. René wil alleen maar over voetbal praten, Wilfred is bezig met effectbejag. Met shockeren, mij opstoken. Ik kop het in en dan zeggen: nou nou, was dat nou nodig?”

Enorm salaris

In datzelfde gesprek vertelde Derksen ook dat hij er nog wel altijd een exorbitant salaris voor krijgt. “Dan denk je: wat heb ik zeven dagen per week zo lang bij VI gedaan? Ik ga daar een uurtje zitten voor meer dan een miljoen. Mijn vrouw is daar helemaal niet blij mee. Wij geven dus heel veel geld aan goede doelen om onze schuld af te kopen.”

Goed als Derksen en co volgend jaar stoppen?

  • Ja, laat ze dan allemaal maar stoppen
  • Laat alleen Derksen maar stoppen
  • Nee, hopelijk gaat het nog een aantal jaren door
  • Ja, laat ze dan allemaal maar stoppen
  • Laat alleen Derksen maar stoppen
  • Nee, hopelijk gaat het nog een aantal jaren door

0 Votes

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

04:00
0+
Voorspelling Zuid-Korea – Tsjechië: Cruciale start in Groep A
23:45
948+
‘Ajax vangt bot: nieuwe trainer zet handtekening in Spanje’
23:31
54+
Droomkandidaat Feyenoord reageert op geruchten
23:14
704+
‘Knallende ruzie tussen Koeman en Virgil van Dijk’
22:57
10+
Twijfelende Noppert bij Oranje: “Wil ik dit wel?”
22:40
13+
‘WK-ramp dreigt voor Engeland’
22:23
8+
Koeman weet dat het in deze linie beter moet
22:05
43+
Weg ligt open voor nieuwe Feyenoord-trainer
21:46
44+
“Peter Bosz zou dat heel anders aanpakken bij Oranje”
21:28
67+
Verrassing: trainer maakt stap van Mexico naar Ajax zelf bekend
21:10
1+
Sneijder spoort KNVB aan: “Hij verdient een standbeeld”
21:00
0+
Voorspelling Mexico – Zuid-Afrika: Gastland opent het bal in eigen huis
20:50
14+
Oranje na moeizame voorbereiding: “Of ik minder vertrouwen heb?”
20:33
31+
Koeman laat zich uit over blessure Verbruggen: “Wie er anders keept?”
20:14
58+
Koeman weet welke spits gaat starten: “Als ik nu nog twijfels zou hebben…”
20:05
88+
NOS in zak en as na nieuws over WK op televisie
19:59
5+
Oranje moet zich aanpassen: “Niet te veel over praten”
19:47
31+
‘Grote Oranje-schande van 80 miljoen’
19:30
18+
Zorgen om Nederlandse basispion richting Oranje-Japan
19:12
169+
Definitief nieuws over ‘Schreuder naar Feyenoord’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie