“Joey Veerman moet niet zeuren”

Foto: “Joey Veerman moet niet zeuren”

PSV knokte zich zaterdagavond naar een 4-3 overwinning op Heracles Almelo. Joey Veerman wees na afloop naar het zware speelschema als oorzaak van het wisselvallige optreden, maar twee clubiconen kunnen daar weinig mee.

PSV-iconen kritisch op Joey Veerman en Couhaib Driouech

“Veerman kan wel mopperen dat hij zoveel minuten heeft moeten spelen de afgelopen maanden maar ze willen toch graag twee, drie wedstrijden in de week spelen? Nou vooruit dan!”, moppert René van de Kerkhof in de Willy en René Podcast van Omroep Brabant. Broer Willy haakt in: “Dat reizen eist wel zijn tol, maar daar ben je topvoetballer voor en je hoeft ook minder te trainen als je veel speelt. Kom op, lekker het veld op! Veerman moet niet zeuren.”

Couhaib Driouech krijgt eveneens kritiek na zijn povere optredens tegen Atlético Madrid en Heracles. “Hij speelt alleen maar ballen terug en maak nooit een actie. Je kunt beter negen acties maken waarvan er negen mislukken, dan helemaal niks doen. En hij doet niks”, stelt Willy. René vult aan: “Hij wil zo graag in de basis beginnen maar als hij zo speelt zal hij nooit meer in de basis beginnen.”

Ismael Saibari niet in topvorm

Ismael Saibari steekt eveneens niet in topvorm. “Je hebt hem zaterdag alleen het veld op en af zien lopen”, zegt Willy. “Ja hij schoot er een penalty in, maar dat is tien seconden werk. Hij is niet in vorm maar het helpt ook niet als Pepi vóór hem speelt in plaats van Til. Maar misschien wil hij ook gewoon fit blijven voor de Afrika Cup. Misschien helpt het als hij even in een andere omgeving is.”

PSV staat negen punten los in de Eredivisie. Willy stelt dat de zege van Ajax op Feyenoord hem weinig doet. “PSV wordt toch wel met een straatlengte voorsprong kampioen.”

Een terechte sneer voor Veerman?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie