Jan-Joost van Gangelen doorbreekt stilzwijgen na maandenlange absentie

Foto: Jan-Joost van Gangelen doorbreekt stilzwijgen na maandenlange absentie

Al sinds april 2025 is Jan-Joost van Gangelen niet meer op de buis te zien geweest. De presentator van ESPN merkte dat hij ‘steeds vaker niet lekker in zijn vel zat’ en deed een stapje terug.

‘Ga binnenkort voorzichtig proberen hoe het is om een uitzendinkje te doen’

Ook op de sociale media liet Van Gangelen niet meer van zich horen. Een klein jaar geleden schreef hij daar, voor het laatst: “Sinds enige tijd heb ik het gevoel dat ik figuurlijk over de kop ben geslagen. Ik zit steeds vaker niet lekker in mijn vel en dit heeft uiteindelijk ook gevolgen voor mijn gezondheid.”

Aan het blad Privé vertelt Van Gangelen nu: “Ik ben inderdaad al een hele tijd uit de roulatie, maar er is weer licht aan het einde van de tunnel. Ik ga binnenkort maar weer eens voorzichtig proberen hoe het is om een uitzendinkje te doen. Ik ga eerst eens even rustig terugkomen en kijken hoe dat gaat en hoe dat werkt voor mij.”

Van Gangelen werkt al sinds mensenheugenis voor ESPN, en daarvoor al voor FOX Sports en Eredivisie Live. Hij was te zien in onder meer De Eretribune, Dit was het Weekend en Voetbalpraat.

Mis jij Van Gangelen?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:43
3+
Ervaren Utrecht-speler: “Drogba heeft echt mijn ogen geopend”
23:24
2+
‘Engelse grootmacht biedt 45 miljoen op voormalig Ajax-target’
23:04
10+
Zoon van Nederlandse legende dichtbij Eredivisie-debuut
22:44
33+
‘Enorme klap voor Saibari in München’
22:24
40+
Grote twijfels over peperdure Ajax-aanwinst: “Best gek”
22:05
35+
‘Arrogante en domme’ Van Bommel plots onder vuur in België
21:43
18+
“Míchel kreeg iets los dat ik hem nog nóóit heb zien doen”
21:24
9+
Messi neemt afscheid met statement na laatste interland
21:05
17+
Jesus reageert op statement van Ronaldo
20:45
10+
Mauro Júnior vertelt over ‘droom die uitkwam’
20:25
18+
‘Dat maakt Brian Brobbey lastig’
20:06
35+
Groot mysterie rond De Ligt in Engeland
19:48
29+
Ajax-tragedie: basisspits mist rest van het seizoen
19:29
85+
‘Ziek’ salaris voor vierde officials in Keuken Kampioen Divisie
19:10
281+
Aangifte gedaan tegen grove Johan Derksen
18:51
567+
‘Arne Slot terug naar Eredivisie-top’
18:36
73+
Feyenoord-directeur: “Niet eens een gek idee om Ajax de nummer één te laten zijn..”
18:20
18+
Oud-spits wil hoofdtrainer Feyenoord worden: “Altijd al mijn club geweest”
18:05
192+
Zechiël enorm onder de indruk van twee Oranje-spelers in het bijzonder
17:50
14+
Eredivisie-aanvaller die al drie keer scoorde: ‘Hopelijk volgend jaar in Feyenoord-basis’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie