‘Ismael Saibari maakt megatransfer na WK’

Foto: ‘Ismael Saibari maakt megatransfer na WK’

Landskampioen PSV dreigt deze zomer afscheid te moeten nemen van Ismael Saibari. Na een ijzersterk seizoen kan de sterspeler van de Eindhovenaren de geïnteresseerde clubs tijdens het WK definitief over de streep trekken.

PSV-ster maakt zich op voor grote zomertransfer

PSV wil Saibari logischerwijs graag houden, maar stelt Berry van Aerle in De Telegraaf: “Als je ziet wat voor seizoen hij achter de rug heeft, dan zou het logisch zijn als hij verder zou kijken dan alleen PSV. Ik zou het persoonlijk jammer vinden, maar dat gaat natuurlijk wel gebeuren. Zo zijn de verhoudingen in het huidige voetbal.”

Eerder opperde PSV-trainer Peter Bosz een potentiële transfersom van misschien wel 75 miljoen euro. In dat geval zou de Marokkaanse middenvelder een van de duurste Eredivisie-spelers aller tijden worden. Een mooi compliment natuurlijk, maar wat wil de hoofdrolspeler in kwestie zelf eigenlijk?

Transfer is bespreekbaar

Saibari stelt in het interview met de krant: “Ik ga nog een lange zomer tegemoet met het WK. Dan gaan we kijken wat de opties allemaal zijn. Na zes jaar PSV zou het een moment kunnen zijn om een stap omhoog te maken. Maar het moet wel allemaal kloppen, het moet een goed project zijn, een goede club.”

Op dit moment is Saibari naar eigen zeggen nog helemaal niet bezig met volgend seizoen. “Maar mijn focus ligt in eerste instantie op een goed WK spelen met Marokko. En als ik een stap maak, ga ik PSV zeker missen. De club is als een tweede familie voor me.”

WK-succes

De 27-voudig international van Marokko hoopt te vlammen op WK. Daarbij heeft PSV zeker een handje geholpen. “Het scheelt wel dat we vroeg kampioen waren. Er is daardoor ruimte gekomen om iets meer rust te krijgen. Daar heeft onze trainer ook rekening mee gehouden”, weet hij.

Marokko wil het WK-succes van 2022 graag evenaren dan wel verbeteren. Vier jaar geleden reikte men als eerste Afrikaanse land ooit tot de halve finale, maar Frankrijk bleek vervolgens te sterk. Kroatië won vervolgens de troostfinale.

Is Saibari klaar voor een Europese topclub?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

08:40
0+
‘Status Virgil van Dijk bepaalt Oranje-verdediging’
08:20
25+
‘Feyenoord verrast achterban met miljoenentransfer’
08:00
206+
Paniek in België: Mika Godts toch naar WK?
07:30
36+
‘Silvano Vos zet handtekening in Eredivisie, niet bij Ajax’
04:00
0+
Voorspelling Zuid-Korea – Tsjechië: Cruciale start in Groep A
23:45
993+
‘Ajax vangt bot: nieuwe trainer zet handtekening in Spanje’
23:31
120+
Droomkandidaat Feyenoord reageert op geruchten
23:14
756+
‘Knallende ruzie tussen Koeman en Virgil van Dijk’
22:57
16+
Twijfelende Noppert bij Oranje: “Wil ik dit wel?”
22:40
19+
‘WK-ramp dreigt voor Engeland’
22:23
10+
Koeman weet dat het in deze linie beter moet
22:05
49+
Weg ligt open voor nieuwe Feyenoord-trainer
21:46
52+
“Peter Bosz zou dat heel anders aanpakken bij Oranje”
21:28
83+
Verrassing: trainer maakt stap van Mexico naar Ajax zelf bekend
21:10
2+
Sneijder spoort KNVB aan: “Hij verdient een standbeeld”
21:00
0+
Voorspelling Mexico – Zuid-Afrika: Gastland opent het bal in eigen huis
20:50
15+
Oranje na moeizame voorbereiding: “Of ik minder vertrouwen heb?”
20:33
36+
Koeman laat zich uit over blessure Verbruggen: “Wie er anders keept?”
20:14
61+
Koeman weet welke spits gaat starten: “Als ik nu nog twijfels zou hebben…”
20:05
119+
NOS in zak en as na nieuws over WK op televisie

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie