‘Isaac Babadi staat voor zéér verrassende stap’

Foto: ‘Isaac Babadi staat voor zéér verrassende stap’

Isaac Babadi bleef afgelopen winter bij PSV omdat de club hem na de blessure van Ricardo Pepi toch niet wilde laten gaan. Babadi mocht niet verhuurd worden aan sc Heerenveen en zou een plekje in de pikorde gaan stijgen, vervolgens werd in Lucas Pérez alsnog een extra aanvaller binnengehaald. Babadi komt nog altijd amper aan spelen toe.

SN Betrouwbaarheidsmeter:

Laag
Gemiddeld
Hoog

PSV-talent kan kiezen voor interlandcarrière namens Sierra Leone

Dat kostte de technicus al zijn plekje bij Jong Oranje en daardoor dreigt hij nu een interlandcarrière voor Nederland op te gaan geven. Het Eindhovens Dagblad schrijft namelijk dat de voetbalbond van Sierra Leone een lijntje heeft uitgelegd naar Babadi.

Omdat Babadi nog geen 21 is, kan hij ondanks zijn jeugdinterlands voor Oranje nog altijd switchen. PSV laat de keuze logischerwijs aan hem, de speler twijfelt nog, zo klinkt het.

Babadi (19) is geboren en getogen in Nederland, maar zijn ouders komen uit het Afrikaanse land Sierra Leone. De laatste minuten in PSV 1 maakte Babadi als invaller tegen FC Utrecht; toen scoorde hij in blessuretijd de 2-2, waardoor de Domstedelingen niet nóg dichterbij nummer 2 PSV kwamen.

Zou jij voor Sierra Leone kiezen, als je Babadi was?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie