Irritatie in heel Rotterdam door één iemand bij Feyenoord – Sparta

Foto: Irritatie in heel Rotterdam door één iemand bij Feyenoord – Sparta

Vanwege de derby tussen Feyenoord en Sparta is Rotterdam voor eventjes verdeeld, maar over één ding is men in de havenstad wel unaniem op zondagnamiddag: Danny Makkelie fluit geen geweldige wedstrijd. Dat is althans de mening op X.

Danny Makkelie onderwerp van gesprek op de sociale media tijdens derby

Makkelie opende met twee hele snelle gele kaarten voor Spartanen. Vervolgens kreeg Casper Tengstedt dan weer géén geel, na een hele opzichtige schwalbe. Maar richting de rust kreeg Anis Hadj Moussa dan weer wél een prent wegens een poging om een pingel te versieren, terwijl er hier toch eigenlijk meer aan de hand was, dan eerder bij Tengstedt.. Onnavolgbaar scheidsrechterswerk, zo is de mening op X.

Een greep uit de reacties:

Makkelie fluit slecht

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie