“Ik wil Manchester United vernietigen”

Foto: “Ik wil Manchester United vernietigen”

Ryan Cherki heeft punten gescoord bij de achterban van Manchester City. De nieuwe aanwinst is vastberaden om aartsrivaal Manchester United komend seizoen pijn te doen.

Rayan Cherki scoort punten bij Manchester City

Cherki verruilde Olympique Lyon deze zomer voor Manchester City. De Fransman is al bekend met de stad, aangezien hij met diens oude werkgever door Manchester United werd uitgeschakeld in het Europa League-toernooi. Hij is de noodlottige verlenging op Old Trafford duidelijk niet vergeten.

Naar eigen zeggen is Cherki voornemens om Manchester United te ‘vernietigen’. “Ik vond het niet leuk dat Manchester United de wedstrijd tegen Lyon won, want ik ben een Lyonnais. Nu wacht ik op de wedstrijd om ze te verslaan. Ik wilde gewoon naar Manchester City”, zo liet hij optekenen via de officiële kanalen.

Manchester United en Olympique Lyon hielden elkaar over twee duels op een 4-4 gelijkspel. In de verlenging leek de Franse topclub aan het langste eind te trekken, maar drie doelpunten van de thuisclub zorgde alsnog voor Engelse euforie. Cherki aast nu dus op revanche.

Wil jij het voetbal leuker maken? Volg SoccerNews op onze social media-kanalen!

Natuurlijk lees je niet alleen alles op onze website, wij maken het voetbal ook leuker op social media! Volg ons op Facebook, Twitter, Instagram, TikTok en YouTube en mis niks van de mooiste sport die er is.

Gaat Cherki een City-sensatie worden?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie