Ihattaren reageert op taakstraf: “Gitzwarte periode”

Foto: Ihattaren reageert op taakstraf: “Gitzwarte periode”

Mohamed Ihattaren heeft gereageerd op zijn opgelegde taakstraf. De middenvelder legt uit dat hij met fysieke en mentale problemen kampte, maar probeert dat niet als excuus op te voeren.

Mohamed Ihattaren steekt hand in eigen boezem na opgelegde taakstraf

Dinsdagmiddag werd bekend dat Ihattaren een taakstraf van zestig uur opgelegd heeft gekregen. De middenvelder van RKC Waalwijk heeft eind 2022 geprobeerd iemand aan te zetten om een ander te bedreigen. Begin 2023 ging het weer fout toen hij zijn toenmalige vriendin mishandelde. Ihattaren ging niet in beroep tegen de taakstraf.

“Ik heb er oprecht spijt van, neem volledige verantwoordelijkheid voor mijn gedrag en zet alles op alles om als mens te groeien en mijn leven blijvend in positieve richting te sturen”, klonk het in gesprek met De Telegraaf. “Ik accepteer de taakstraf als een passende consequentie en als onderdeel van mijn persoonlijke ontwikkeling.”

Naar eigen zeggen Ihattaren bevond hij zich op het moment van deze vergrijpen in een zware periode, waarin hij ‘fysiek en mentaal niet in balans was’. “Ik kwam in een gitzwarte periode terecht.” Toch ziet hij dat niet als een excuus. “Maar het verklaart wel hoe ver ik van mezelf verwijderd was. Dankzij professionele hulp en de steun van mijn omgeving heb ik het juiste pad teruggevonden en ben ik nu zowel mentaal als fysiek in topconditie.”

Ihattaren wil leren van zijn fouten. “Echte groei begint bij eerlijkheid en verantwoordelijkheid. Ik blijf elke dag aan mezelf werken. Voor de mensen om me heen, maar ook voor mezelf en het leven dat ik wil opbouwen.”

Reactie RKC

Bernard Schuiteman, technisch directeur van RKC Waalwijk, reageerde namens de club op de straf van Ihattaren. “Mo moet deze accepteren, de taakstraf uitvoeren en door. Wij zijn er als RKC Waalwijk voor hem en dat neemt hij dankbaar aan. Hetgeen waar hij de straf voor heeft gekregen, is vóór zijn tijd bij RKC Waalwijk gebeurd en was in een voor hem moeilijke periode. Wij zien elke dag dat hij dat verleden achter zich heeft gelaten. Althans, die indruk krijgen wij volkomen.”

Gaat hij hier van leren?

  • Verwacht ik zeker
  • Denk het niet
  • Verwacht ik zeker
  • Denk het niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:45
35+
Salah-Eddine heeft nieuws voor Feyenoord
23:24
42+
Nieuwe Oranjezomer-rel door schandalig moment
23:03
26+
Opnieuw Russische miljoenen lonken voor Twente
22:40
19+
Bizarre Huijsen-conclusie bij PSG-Real Madrid
22:29
586+
‘PSV en Feyenoord lachen zich dood na Ajax-nieuws’
22:19
138+
’Oranje Leeuwinnen niet meer op tv’
22:16
11+
‘Serie A-topscorer maakt monstertransfer naar Saudi-Arabië’
21:53
2+
Excelsior neemt KKD-verdediger mee naar Eredivisie
21:29
25+
‘Twente koestert nog altijd interesse in dure Spartaan’
21:06
79+
Híer ging het mis voor de Leeuwinnen tegen Engeland
20:44
107+
Alex Kroes duidelijk over doelstelling Ajax: “Is een must”
20:30
100+
Buitenland: ‘Trieste Miedema-schande in Nederland’
20:18
48+
Carlo Ancelotti veroordeeld tot celstraf
20:11
71+
‘Damaris Egurrola per direct naar huis’
19:57
144+
Buitenland in shock door Oranje Leeuwinnen en ‘idioot’
19:57
84+
‘Andries Jonker tijdens EK weg bij Oranje Leeuwinnen’
19:46
146+
‘Ajax accepteert miljoenenverlies bij transfer’
19:29
105+
Oranje Leeuwinnen gekraakt: “Wat kom je hier dan doen?”
19:12
107+
‘Ongelofelijke lul’ verpest EK voor Nederlandse dames
18:50
32+
Officieel: Volendam plukt doelman weg bij PSV
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie