“Iedereen moet blij zijn met Depay in de spits”

Foto: “Iedereen moet blij zijn met Depay in de spits”

Na de wedstrijd tussen het Nederlands elftal en Polen (1-1) worden vooral Memphis Depay en Xavi Simons aangepakt. En dat is volgens Wim Kieft niet helemaal terecht.

‘Memphis is goed voor het elftal’

In zijn column in De Telegraaf schrijft de oud-voetballer: “Na ‘Polen’ werd gewezen naar Memphis Depay en Xavi Simons. Iedereen moet blij zijn met Depay in de spits. Nu hij ouder wordt en het wat moeilijker valt te belopen voor hem, speelt hij veel meer vanuit zijn vaste positie.”

“Dat is goed voor het elftal”, vindt Kieft. “Voorheen ging hij altijd aan de wandel, bleef hij lopen en zocht hij aan de bal altijd maar naar die individuele actie. Die Depay hebben we gelukkig al een tijdje niet meer gezien.”

En Xavi? “Simons is vermoeiend in interviews. Hij is het nooit eens met wat er wordt gezegd en geschreven over hem. Kritieken horen erbij. Tegen Polen speelde hij niet gelukkig. Waar je sommige spelers overal in het elftal kan neerzetten, daar voelt Simons zich alleen thuis hangend aan de linkerkant. De bondscoach stelt hem echter altijd op aan de rechterkant. Daar voelt hij zich niet thuis en daarom blijft de invulling van die positie een probleem voor Koeman. De rest van het elftal staat goed in de steigers voor het WK.”

Ben jij het met hem eens?

  • Ik wel
  • Ik niet
  • Ik wel
  • Ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie