Huntelaar doet boekje open over periode bij Ajax

Foto: Huntelaar doet boekje open over periode bij Ajax

Klaas-Jan Huntelaar deed op een gegeven moment het technisch beleid bij Ajax, samen met Gerry Hamstra. Dat was echter totaal geen succes.

Klaas-Jan Huntelaar onthult hoe werk bij Ajax tot burn-out leidde

Toen The Hunter in 2022 binnenkwam in de Johan Cruijff ArenA, was het de bedoeling dat hij de rechterhand van Marc Overmars zou worden. Die werd echter weggestuurd na grensoverschreidend gedrag, waarna de oud-topspits opeens zelf heel veel taken kreeg.

In een interview met ELF Voetbal blikt hij terug op die periode: “Het leek mij een mooie uitdaging en ik ging vol goede moed van start, maar het werk slokte mij uiteindelijk op. De telefoon bleef gaan, zeker in transferperiodes. Ook ’s nachts, omdat je met andere tijdzones te maken krijgt. Ik ben een type van niet zeuren, doorgaan, maar ik ging over mijn grenzen. Ik was alleen nog met werk bezig. Het was een heel onrustige tijd bij Ajax en dan wil je de club helpen waar je kunt. Maar het hele traject verliep te snel, te rigoureus voor mij, ook in combinatie met het gezinsleven.”

“Bij Ajax kreeg ik steeds meer op mijn bordje. Ik stond op een gegeven moment zelfs met een microfoon op de middenstip van de ArenA te speechen voor spelers die vertrokken”, gaat Huntelaar verder met zijn verhaal. “Dat deed Edwin van der Sar eerder, maar hij was ook al vertrokken. Mijn emmer liep over. Dat merkte mijn omgeving ook en ik viel uit. Dan zegt je lichaam stop, ben je opgebrand. Dan laadt de accu niet snel weer op.”

De voormalige international van het Nederlands elftal kreeg te maken met een hele heftige burn-out, waardoor hij van de voetbalradar verdween. In de afgelopen zomer was hij echter op televisie te zien als analyticus bij een aantal WK-wedstrijden.

“Ik bekijk rustig wat ik leuk vind om te doen en merk wel wat bij mij past. Met Tim Krul ben ik op uitnodiging van de KNVB naar Nederland – Japan gegaan. Ik kijk wat mij positieve energie geeft en rust op tijd uit. Veel schakelen met meerdere afspraken op een dag is soms nog lastig.”

Onverantwoord?

  • Vind ik wel
  • Vind ik niet
  • Vind ik wel
  • Vind ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

14:20
614+
Vermoedelijke opstelling Feyenoord tegen Telstar: Van Bronckhorst rouleert
14:00
47+
Op welke zender kijk je Telstar – Feyenoord live?
13:40
158+
Vermoedelijke opstelling PSV tegen ADO: Bosz in spaarstand
13:20
37+
Op welke zender kijk je ADO Den Haag – PSV live?
13:00
21+
Mourinho adviseert: ‘Als ik Vinícius Júnior was…’
12:40
637+
‘Schandaal rond Jordi Cruijff lekt uit: grote gevolgen voor Ajax’
12:20
47+
‘Deal van 50 miljoen na sensationele avond Carlos Forbs’
12:00
123+
Feyenoord-Ajax op losse schroeven? ‘Is geen optie’
11:45
7+
Op welke zender kijk je Everton – Chelsea live?
11:00
113+
Dit is het programma van Feyenoord in de Champions League
10:45
2+
Op welke zender kijk je Brentford – Liverpool live?
10:30
426+
Dit is het programma van Ajax in de Conference League
10:15
6+
Op welke zender kijk je Real Betis – FC Barcelona live?
10:00
2+
Op welke zender kijk je Real Madrid – Sevilla?
09:45
67+
Op welke zender kijk je FC Groningen – Ajax?
09:30
558+
‘Johan Derksen zet ‘zeikwijf’ op zwarte lijst Vandaag Inside’
09:00
46+
Dit is het programma van PSV in de Champions League
08:30
29+
‘Einde carrière voor Gertjan Verbeek’
08:15
2+
Op welke zender kijk je Manchester City – Ipswich Town live?
08:00
1555+
‘Jordi Cruijff per direct weg bij Ajax’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie