‘Huilbui door Rutger Castricum in De Oranjezomer’

Foto: ‘Huilbui door Rutger Castricum in De Oranjezomer’

Rutger Castricum is één van de meest terugkerende gezichten in De Oranjezomer. Toch is hij niet bij iedereen even geliefd. Zo maakte de journalist deze week nogal wat los met zijn uitspraken over het festival Feest op de Ring, Amsterdam.

‘Huilend voor de televisie gezeten, het was werkelijk verschrikkelijk’

Tafelgast Jelte van der Goot was er niet van gediend. “Ik zat gisteravond naar jullie uitzending te kijken, waarin dat feest op de A10 werd besproken dat komend weekend plaatsvindt. Als geboren Amsterdammer voelde ik me toch weggezet als een asfaltplakkende hippie met een bakfiets ben. Ik heb huilend voor de televisie gezeten, het was werkelijk verschrikkelijk”, slaat Van der Goot terug.

Bekijk het fragment hier:

Ben jij fan van Rutger?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie