‘Hooligan’ Edvardsen doet Go Ahead-supporters een bijzondere belofte

Foto: ‘Hooligan’ Edvardsen doet Go Ahead-supporters een bijzondere belofte

Het kan deze dagen zomaar zijn dat je een Go Ahead-speler tussen in het midden van de supporters ziet feestvieren. Victor Edvardsen ruilde na de gewonnen bekerfinale zijn shirt met een lid van de harde kern. De Zweedse aanvaller voelt zich na een veelbewogen jaar helemaal thuis in Deventer. “Ik ga zeker een tatoeage van de beker zetten.”

KNVB Beker-winst is absoluut hoogtepunt voor Victor Edvardsen

Na afloop van de spectaculaire finale verscheen Edvardsen in een bijzondere outfit voor de camera van SoccerNews: een shirt met daarop een afbeelding van de bekerfinale en een bucket hat met 0570 erop, het netnummer van Deventer. “Dit heb ik gekregen van een hardcore supporter. Na de Europese play off-finale tegen FC Utrecht vorig jaar kreeg hij mijn shirt. Nu kreeg ik dit van hem”, vertelde Edvardsen. “Deze outfit is voor mij een manier om de supporters te bedanken. Ze staan altijd achter ons.”

De relatie van Edvardsen met de achterban van Go Ahead is niet altijd even goed geweest, zeker niet toen hij afgelopen zomer wilde vertrekken. “Mijn situatie en prestaties bij de club is op en neer gegaan. Vorig jaar was ik dicht bij een transfer. Toch kreeg ik van de hardcorde supporters altijd het vertrouwen. Daarom voelt Deventer nu als mijn thuis.”

Met deze outfit en zijn tatoeages past Edvardsen zonder problemen bij de harde kern op de tribune. Dat zou niet zijn eerste ervaring als ‘ultra’ zijn. “Toen ik jong was en bij IFK Göteborg speelde, stond ik altijd op de tribune te zingen. Als een echte supporter. Ik weet hoe zij zich voelden voor de finale, tijdens de wedstrijd en bij de penalty’s. Ik begrijp hun emoties van winnen en verliezen.” Het geeft de 29-jarige aanvaller extra motivatie om de supporters blij te maken. “We hebben dit jaar gekke dingen bereikt. In de Eredivisie en nu door de beker te winnen. Ik besef het nog niet helemaal.” 

“Ik ga zeker een tatoeage van de beker zetten”

Voor Go Ahead is het de eerste beker in de historie. Edvardsen beseft hoeveel dat betekent. “We hebben samen een geweldige prestatie neergezet. Een paar jaar geleden speelde deze club nog op het tweede niveau. Volgend seizoen spelen we Europa League. Ik kan niet wachten op een paar mooie wedstrijden en de sfeer in ons stadion.”

Ook voor de Zweed persoonlijk is het wennen om een prijs te pakken. “Ik kwam naar Nederland toen ik 27 jaar was. Om hier te spelen, in een ander land dan Zweden, en deze prijs te winnen is het mooiste wat ik heb bereikt. Mijn familie en vrienden zaten bij de finale op de tribune. Dat maakt het nog mooier. Dit is een absoluut hoogtepunt in mijn carrière.”

Hij heeft al een tatoeage van een adelaar in zijn nek. Komt er ook een aandenken van deze gewonnen KNVB Beker? “Ja, zeker. Ik denk op mijn been. Jullie gaan het vanzelf zien. Beloofd.”

UNDERCOVER bij het BEKERSPEKTAKEL van GO AHEAD EAGLES en AZ: “Hij steelt mijn kaartje” | SN Matchday

Wat vind jij van Victor Edvardsen?

  • Geweldige gozer
  • Ik ben geen fan
  • Geweldige gozer
  • Ik ben geen fan

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

21:31
2+
‘Gakpo schreeuwt het uit na gigantische deal’
21:13
37+
‘Santiago Giménez in tranen na bizarre transfer’
21:01
4+
‘Gouden Bal-kanshebber verlengt bij Barcelona’
20:57
43+
‘Mexx Meerdink maakt Eredivisie-toptransfer’
20:34
11+
Opstelling FC Twente en NEC: Sem Steijns laatste kunstje
20:14
24+
Analisten zijn duidelijk over spitsenkwestie AZ: ‘Hij is veel beter’
19:51
27+
Heidenheim bibbert na rampseizoen terwijl Elversberg droomt van Bundesliga-debuut
19:30
33+
‘Jude Bellingham maandenland eruit vanwege operatie’
19:16
81+
‘Geen VAR tijdens AZ-Heerenveen’
18:50
40+
‘WK-uitshirt van Oranje uitgelekt’
18:35
86+
Kraaij compleet verrast door Derksen in eigen docu
18:25
42+
Paniek bij ADO Den Haag: “Gegoochel van jewelste”
18:10
30+
Willem II’er valt eigen ploeg af: “Je speelt toch om in de Eredivisie te blijven?”
17:50
3+
Opstellingen AZ en Heerenveen: herstelde Clasie en Parrott op de bank
17:31
71+
‘Gewilde Ajacied wordt bij nóg een Premier League-club genoemd’
17:12
24+
Barça reageert op geruchten over Premier League-aanvallers
17:00
160+
Resink, Clasie, Hwang of Henderson? Stem op jouw favoriet!
16:49
123+
Hartverwarmende actie Weghorst buiten het veld
16:31
24+
Clubheld Modric vertrekt bij Real Madrid
16:13
20+
4-voudig kampioen met Ajax stopt noodgedwongen
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie