Hoofdpijn Celtic om gigantische vraagprijs Jakob Breum

Foto: Hoofdpijn Celtic om gigantische vraagprijs Jakob Breum

Celtic bracht onlangs een officieel bod uit op Jakob Breum bij Go Ahead Eagles, maar inmiddels staan de onderhandelingen op het punt om afgebroken te worden.

Celtic dreigt af te haken voor Breum

Bronnen melden aan SoccerNews dat Go Ahead een ’take-it-or-leave-it-prijs’ hanteert voor Breum, van maar liefst zes miljoen euro. Dat moet de 21-jarige aanvallende middenvelder annex buitenspeler opbrengen, en met minder neemt men in Deventer geen genoegen.

Er speelt echter óók nog iets anders mee: de Eagles moeten namelijk 25 procent van de uiteindelijke opbrengst afstaan aan de vorige club van Breum, het Deense Odense. Daarnaast heeft Go Ahead natuurlijk een Conference League-ticket bemachtigd met de bekerwinst van vorig seizoen, en het is de club er alles aan gelegen om geen modderfiguur te slaan in dat toernooi. Een vertrek van Breum zou het elftal natuurlijk verzwakken.

Er wordt gefluisterd dat de hoofdrolspeler in dit verhaal in de zomer van 2026 voor een fractie van de huidige prijs, naar verluidt zo’n 2,5 tot drie miljoen euro, beschikbaar zou kunnen zijn. Celtic bood net iets meer dan 1,5 miljoen pond (zo’n 1,75 miljoen euro) en voerde een paar gesprekken om een transfer te realiseren, maar het bod werd zonder pardon afgewezen.

De Schotten stellen zich nu terghoudend op en willen niet bij de vraagprijs van Go Ahead Eagles in de buurt komen. Daarom begint het er meer en meer op te lijken dat Breum in Deventer blijft spelen, of er moet later deze transferperiode daadwerkelijk een club zijn die zes miljoen voor hem neer wil leggen.

Snap jij Celtic?

  • Ik wel
  • Ik niet
  • Ik wel
  • Ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:45
41+
Schuldbewuste Ajax-speler oppert idee: ‘Dat verdienen de supporters’
23:25
37+
Ajax-ramp in Alkmaar: “We zijn er nog lang niet bovenop”
23:06
18+
”Beste keeper van Nederland’ wordt meteen genaturaliseerd’
23:05
67+
”8-jarige’ na AZ-Ajax door naar Schiphol’
22:48
137+
‘Na AZ-Ajax: contract per direct ontbonden’
22:38
76+
”Ajax-klootzak’ heeft zijn laatste wedstrijd gespeeld’
22:28
51+
Belangrijke Ajax-update: “Hopelijk dit weekend…”
22:11
45+
Ajacied compleet afgemaakt: “Echt een pupillenfout”
21:59
179+
”Luchtfietser’ per direct weg bij Ajax’
21:47
151+
‘AZ-Ajax zorgt voor nachtmerrie van 20 miljoen’
21:30
31+
‘Ajax heeft dé oplossing: Oekraïens international’
21:16
321+
Opeens groot nieuws over ‘Perisic van PSV naar Inter’
21:06
147+
‘Ajax gesaboteerd door Bas Nijhuis’
20:49
40+
‘John de Mol op het matje na Oranjewinter-roddels’
20:37
32+
Eén man vergalt Den Bosch-PSV: “Ongelofelijk slecht!”
20:23
11+
Fabrizio Romano heeft nieuws over terugkeer Lozano
20:07
83+
‘Leegloop bij PSV dreigt: verrassende naam vertrekt’
19:47
194+
Opstellingen AZ en Ajax: flinke domper Ajacieden
19:29
0+
Nederland vol lof over prachtige actie PSV
19:11
10+
Bosz gooit het roer om: “Op andere manier spelen”
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie