Hoge emoties na playoff-exit: ‘Lampard aan de stok met fan’

Foto: Hoge emoties na playoff-exit: ‘Lampard aan de stok met fan’

Sunderland leek op weg naar een zenuwslopende strafschoppenserie tegen Coventry City, maar Dan Ballard besliste het duel in extremis voor de Noordse club. Dankzij zijn goal in de blessuretijd van de verlenging eindigde het duel in 1-1 en plaatsten The Black Cats zich met een 3-2 totaalstand voor de finale op Wembley.

Sunderland in de finale voor promotie, Coventry City vist achter het net

Coventry City, onder leiding van Frank Lampard, had in de reguliere speeltijd nog voor verlenging gezorgd. Ephron Mason-Clark schoot de bezoekers op voorsprong, nadat Sunderland de heenwedstrijd met 2-1 had gewonnen. Alles wees op penalty’s, totdat Ballard in de ontknoping een hoekschop binnen werkte. De treffer zorgde voor extase bij de Sunderland-fans. Een aantal supporters stormde zelfs het veld op na het laatste fluitsignaal. Eén fan probeerde snel een selfie te scoren met manager Frank Lampard, maar die duwde hem hard weg, waarna stewards ingrepen en de situatie bijna overkookte.

Video van het incident hieronder:

Lampard was na afloop toch trots, maar ook realistisch tegenover talkSPORT: “Het was zwaar, maar we waren de betere ploeg. Het begin was pittig, het stadion kookte. We hadden in lange fases de controle, net als in de heenwedstrijd.” Volgens Lampard verstomde het thuispubliek na rust volledig. “We zetten ze vast, bal na bal was voor ons. Helaas maken zij in de slotfase het verschil, terwijl wij onze kansen lieten liggen. Ik ben wel ongelooflijk trots op mijn spelers.”

Gaat Sunderland promoveren naar de Premier League?

  • Ik denk van wel
  • Ik denk van niet
  • Ik denk van wel
  • Ik denk van niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:43
2+
Ervaren Utrecht-speler: “Drogba heeft echt mijn ogen geopend”
23:24
1+
‘Engelse grootmacht biedt 45 miljoen op voormalig Ajax-target’
23:04
6+
Zoon van Nederlandse legende dichtbij Eredivisie-debuut
22:44
17+
‘Enorme klap voor Saibari in München’
22:24
32+
Grote twijfels over peperdure Ajax-aanwinst: “Best gek”
22:05
26+
‘Arrogante en domme’ Van Bommel plots onder vuur in België
21:43
17+
“Míchel kreeg iets los dat ik hem nog nóóit heb zien doen”
21:24
9+
Messi neemt afscheid met statement na laatste interland
21:05
17+
Jesus reageert op statement van Ronaldo
20:45
9+
Mauro Júnior vertelt over ‘droom die uitkwam’
20:25
13+
‘Dat maakt Brian Brobbey lastig’
20:06
30+
Groot mysterie rond De Ligt in Engeland
19:48
29+
Ajax-tragedie: basisspits mist rest van het seizoen
19:29
78+
‘Ziek’ salaris voor vierde officials in Keuken Kampioen Divisie
19:10
256+
Aangifte gedaan tegen grove Johan Derksen
18:51
517+
‘Arne Slot terug naar Eredivisie-top’
18:36
67+
Feyenoord-directeur: “Niet eens een gek idee om Ajax de nummer één te laten zijn..”
18:20
17+
Oud-spits wil hoofdtrainer Feyenoord worden: “Altijd al mijn club geweest”
18:05
185+
Zechiël enorm onder de indruk van twee Oranje-spelers in het bijzonder
17:50
13+
Eredivisie-aanvaller die al drie keer scoorde: ‘Hopelijk volgend jaar in Feyenoord-basis’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie