“Hij is de eerste man die je opstelt in Oranje”

Foto: “Hij is de eerste man die je opstelt in Oranje”

Denzel Dumfries hoort een zekerheidje te zijn voor bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal. NOS-commentator Arman Avsaroglu zou de rechtsback van Internazionale zelfs als eerste opstellen.

Denzel Dumfries onomstreden voor Nederlands elftal

Dumfries maakte vorige week indruk met twee doelpunten, één assist en meerdere dreigende acties tegen FC Barcelona (3-3). “Denzel, we houden allemaal zo van hem”, jubelt Avsaroglu in de NOS Voetbalpodcast. Jeroen Stekelenburg noemt hem ‘een beetje ongepolijst’, maar haakt Jeroen Stekelenburg in: “Hou nou op. Waarom zeg je dat nou?”

Stekelenburg noemt dat juist een compliment. “Ik vind dat juist ook mooi. Die kracht en dat alles enzo. Ik vind juist dat dat hem maakt tot wie hij is.” Avsaroglu stuurt de discussie vervolgens naar Oranje. “De laatste interlands die er waren, dan was hij er niet. Dan speelt Frimpong rechtsbuiten en dan weet ik nog dat wij in een van die podcast rondom die wedstrijden zeiden: ja, Frimpong rechtsbuiten, dan is hij wel goed hè?”

“Het werd weer een discussie”, weet Avsaroglu. “Hij is de eerste man die je opstelt. Frenkie de Jong de tweede denk ik, maar Dumfries als eerste.” Stekelenburg haakt in: “Ik zou Virgil ook opschrijven.” Avsaroglu: “Eerst Denzel. Hij is geweldig.”

Eens met Avsaroglu?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie