“Het zou geweldig zijn als PSV zo ver instort”

Foto: “Het zou geweldig zijn als PSV zo ver instort”

Feyenoord moest zondag diep gaan in de eigen Kuip, maar mag na de 3-2 zege op Go Ahead Eagles blijven dromen van nieuwe Champions League-wedstrijden. Plek drie lonkt en zelfs de tweede plaats is nog haalbaar.

Feyenoord kan PSV bedreigen in strijd om plek twee

Feyenoord kan woensdagavond plek drie bemachtigen door de inhaalwedstrijd tegen FC Groningen te winnen. Of er meer in zit dan dat? “Als er woensdag wordt gewonnen, is het in elk geval realistisch. Zeker met de onderlinge wedstrijd tegen PSV in het vooruitzicht”, stelt Dennis van Eersel namens RTV Rijnmond.

“Natuurlijk zijn er nog genoeg lastige wedstrijden, zoals AZ-uit volgende week”, vervolgt Van Eersel zijn verhaal namens de regionale omroep. “Het is nog steeds lastig, maar het kan wel. Het zou geweldig zijn als PSV zo ver instort dat ze ook nog plek 2 weggeven.”

Van Eersel stelt dat Feyenoord qua speelschema wel in het nadeel is. “Het programma voor PSV is niet zo heel lastig. Al moet Peter Bosz het nog maar wel zien te managen. Maar het Feyenoord van dit seizoen wint niet alles. Onder Giovanni van Bronckhorst werd ooit een gigantische sterke eindspurt ingezet, waardoor ze het jaar erop de titel pakten.”

Op welke plaats eindigt Feyenoord?

  • Tweede
  • Derde
  • Vierde
  • Vijfde of lager
  • Tweede
  • Derde
  • Vierde
  • Vijfde of lager

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie