Heracles zuur na domper: “Wéér twee punten verloren”

Foto: Heracles zuur na domper: “Wéér twee punten verloren”

Heracles Almelo leek vrijdagavond lang op weg naar een verrassing tegen FC Utrecht, maar liet de 1-0 voorsprong in blessuretijd nog glippen. Een prachtige vrije trap van Souffian El Karouani leverde Herlaces een zuur gevoel op. Trainer Erwin van de Looi vond dat zijn ploeg recht had op de overwinning.

Heracles-trainer Van de Looi baalt van laat gelijkspel tegen Utrecht

Van de Looi hield, geciteerd door Voetbal International, dan ook een zuur gevoel over aan het gelijke spel. “In de openingsfase hadden we het lastig, maar daarna ging het beter. Op basis van de kansen hadden we moeten winnen en hebben we twee punten laten liggen. Mario (Engels, red.) had de 2-0 op de schoen in de slotfase, helaas maakte hij ‘m niet. Doodzonde, want dan was het klaar geweest.”

Heracles moest uiteindelijk toch capituleren bij de vrije trap van El Karouani, die volgens Van de Looi niet had gehoeven. “Ik had bij het offensief van Utrecht niet het idee dat we in de problemen kwamen. Het stond goed en onze centrale verdedigers speelden een dijk van een wedstrijd. Uiteindelijk zit het in de kleine dingetjes, zoals ook die vrije trap. Als we daar beter staan, dan hadden we de tegenstander opgevangen en hadden we hier gewonnen.”

Tien punten verloren

De 1-1 tegen Utrecht betekende alweer het zesde gelijkspel dit seizoen in eigen huis en dat zit Van de Looi niet lekker. “Alleen tegen Sparta wonnen we een punt, want die wedstrijd hadden we eigenlijk moeten verliezen. In alle andere wedstrijden hebben we punten verloren. Vijf keer twee punten zijn toch tien verloren punten. Dat is heel veel.”

Blijft Heracles in de Eredivisie?

  • Ja, dat verwacht ik wel
  • Nee, dat verwacht ik niet
  • Ja, dat verwacht ik wel
  • Nee, dat verwacht ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie