Hélène Hendriks onthult ’tv-schandaal’

Foto: Hélène Hendriks onthult ’tv-schandaal’

Hélène Hendriks heeft met stijgende verbazing naar Arjen Lubach gekeken, die opriep tot het boycotten van A-merken. De merken die zijn salaris betalen.

Hélène Hendriks: ‘Die merken betalen Lubachs salaris’

René van der Gijp roept in de uitzending van Vandaag Inside over de zaak: “Het is een non-item, joh. Ik bedoel: A-merken… Denk je dat mensen die een kleine beurs hebben A-merken kopen? Natuurlijk niet man!”

Hendriks vindt het echter hypocriet van Lubach: “Op zich is het wel goed dat hij onafhankelijk is, aan de andere kant: Tina Nijkamp zei het ook in haar column, en daar kon ik me heel goed in vinden, dat hij wel wordt betaald door die A-merken.” Wilfred Genee haakt in: “Daarmee wil hij zijn onafhankelijkheid natuurlijk heel duidelijk aantonen.”

“Dat vind ik ook knap dat hij dat doet. Aan de ene kant heb je onafhankelijkheid, aan de andere kant: je werkt wel bij een commerciële omroep, hè, met A-merken die je sponsoren”, aldus Hélène, die in Johan Derksen geen kijker treft: “Semi-intellectueel Nederland vindt dit wel leuk. Ik heb het geprobeerd om het leuk te vinden, maar ik vind er geen reet aan. Ik kan me niet indenken dat mensen geamuseerd zitten te kijken naar een meneer die een autocue voor zich heeft en daar alle grapjes voorleest. Dat is zó onnatuurlijk.”

Tina Nijkamp liet eerder weten: “Ik moest de hele tijd denken aan Peter van der Vorst en Sven Sauvé, de directeuren van RTL, die toch wel hebben gedacht: oei, is dit wel helemaal de bedoeling? RTL bestaat überhaupt door die adverteerders. Die zorgen voor de reclamespotjes en dus de inkomsten en die zorgen er weer voor dat Arjen Lubach überhaupt betaald kan worden.”

SNtertainment

SoccerNews staat nu niet alleen meer op het veld, naast het veld en op de tribune, maar we komen ook tot diep in de kleedkamer. Met SNtertainment weet jij het laatste voetbalentertainmentnieuws, Soccerjuice en bijzondere achtergronden. Zo ben jij écht van alles op de hoogte, tot in de slaapkamer.

Indedaad vreemd?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:47
47+
“Francesco Farioli verlaagde zichzelf in Groningen”
23:36
16+
‘Transfer voor huilende Emiliano Martínez’
23:23
27+
“Frustratie en woede bij supporters zijn begrijpelijk”
23:15
18+
Triest afscheid dreigt: “Gewoon dramatisch”
23:04
119+
Schöne overweegt Ajax-rol: “Goed gesprek gevoerd”
22:50
16+
Afscheid Alderweireld en Vertonghen: ‘Zien we niet terug’
22:38
30+
Beukema droomt van weerzien, maar flirt met transfer
22:27
52+
Heerenveen-aanhang stelt Van Persie gerust: “Iets ludieks”
22:16
28+
De Bruyne reageert: “Een Engelse club?”
22:07
369+
‘Ajax neemt wraak met transferkoopje’
21:55
32+
FC Dordrecht verpest promotiedroom De Graafschap
21:45
106+
‘Tijjani Reijnders verbreekt transferrecord’
21:36
54+
‘Dani de Wit hard op weg naar Eredivisie-rentree’
21:24
16+
St. Juste verovert Portugese titel met Sporting
21:15
439+
‘Compleet elftal keert PSV de rug toe’
21:01
290+
‘Kampioensfeest Frenkie de Jong krijgt bittere nasmaak’
20:49
50+
Rooney furieus na FA Cup-finale: “Weg met de VAR”
20:35
152+
‘Wembley vormt donkere wolk boven Ajax’
20:25
129+
“Spelers wilden niet meer tafeltennissen met Van Persie”
20:11
176+
‘Feyenoord-stunt in de maak: akkoord lonkt’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie