Hélène Hendriks onthult hoe het echt met haar gaat

Foto: Hélène Hendriks onthult hoe het echt met haar gaat

Er wordt nogal veel gespeculeerd over de toestand van Hélène Hendriks, die geopereerd werd aan haar rug en vervolgens in een rolstoel terechtkwam.

Hélène Hendriks laat eindelijk van zich horen

Nu laat de presentatrice van De Oranjezomer eindelijk zélf van zich horen, op het sociale medium Instagram: “Allereerst natuurlijk enorm bedankt voor alle mooie kaarten, knutsels, berichten en knuffels. Zo ontzettend lief, gezellig en soms ook ontroerend om te lezen!”

“De moeite en het gebaar: dankjewel”, gaat ze verder. “Verder gaat het goed! Ben gewoon aan het herstellen, zoals iedereen na een operatie en probeer uiteraard zo snel mogelijk weer alles te kunnen en te doen. Alle liefs, ook van Bobbie (de hond, red.).”

Johnny de Mol

Johnny de Mol, Hendriks’ vervanger op tv, liet eerder al weten: “Aan de ene kant gaat het heel goed met d’r, ze is mentaal onwijs sterk, maar het is ook een sportvrouw, iemand die gewoon weer aan de bak wil. Als je hoofd door wil, maar je lijf zegt nee, dan kan ik me voorstellen dat het best frustrerend is.”

“Ik heb dagelijks contact met Hélène”, ging hij verder. “Die zit zich op te vreten thuis. Die had natuurlijk al veel eerder willen beginnen, en omdat ze dat nog niet kan, bestookt ze me dagelijks met appjes, mailtjes en ideetjes voor het programma. Ideeën voor gasten en invalshoeken. Daar ben ik heel blij mee, want zij heeft wel vaker met dit bijltje gehakt natuurlijk.”

Johan Derksen was somberder: “Hélène is vrij ziek. Ze had een zenuw klem zitten in haar rug. Die operatie is ontzettend tegengevallen en ze is heel matig ter been. Ze zal nog lang pijn houden.”

Hoop jij dat ze snel terugkomt?

  • Ik wel
  • Mwah
  • Ik wel
  • Mwah

0 Votes

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

21:37
4+
‘Beelden bewijzen: Higler verpest Frankrijk-Spanje met blunder’
21:25
2+
Goed nieuws voor Van Hecke en Van de Ven
21:13
75+
Hele voetbalwereld in shock tijdens Frankrijk-Spanje: ‘BI-ZAR’
21:00
0+
Voorspelling Engeland – Argentinië: Klassieker om een finaleticket
20:52
102+
‘Barcelona en Ajax akkoord na bijzondere oplossing’
20:36
61+
‘Carrière Frenkie de Jong voorbij door Koeman’
20:19
407+
‘Cruijff gaat all-in: Braziliaan nummer drie’
20:03
394+
‘Rigaux hengelt 10 miljoen euro binnen voor Feyenoord’
19:46
299+
Wanneer speelt Ajax in de Conference League?
19:30
868+
‘Clubs kloppen met grote zak geld aan bij Feyenoord’
19:13
29+
Op welke zender kijk je Frankrijk – Spanje op het WK live?
18:57
1117+
‘Arne Slot schopt Oranje-sterren meteen eruit’
18:51
27+
Gloukh haalt gebaar van ploeggenoot aan: “Waardeerde dat”
18:34
188+
‘Vandaag Inside-trio valt uit elkaar’
18:17
59+
‘PSV concurreert met Chelsea en Arsenal’
18:00
23+
Frankrijk – Spanje: wie wordt de eerste finalist? | WK Alarm
17:40
71+
‘Chelsea heeft na twee weken bizar nieuws voor Emegha’
17:22
216+
‘Plots grote zorgen voor Gianni Infantino’
17:05
259+
‘Groot Ajax-nieuws over Ceballos én Ounahi’
16:46
149+
‘Feyenoorder in beeld als opvolger Dumfries’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie