Hélène Hendriks ‘landde bovenop’ oud-trainer tijdens interview

Foto: Hélène Hendriks ‘landde bovenop’ oud-trainer tijdens interview

Hélène Hendriks heeft in de zesde aflevering van de HNM Podcast teruggeblikt op haar tijd bij NAC TV. Ze maakte toen onder meer een legendarische video samen met oud-trainer Robert Maaskant.

Presentatrice deelt hilarische anekdote met Robert Maaskant

“Ik had laatst Robert Maaskant in de studio”, opent Hendriks. “Dat bracht mij terug naar de tijd dat ik NAC TV deed. Dat deed ik samen met een van mijn betere vriendinnen, Linda. Wij kregen niets betaald, dus zijn wij dingen gaan doen die wij allebei heel graag wilden doen. Dingen die wij leuk vinden en dan namen wij die voetballers mee. Dat was dus een keertje skydiven, schaatsen, zwemmen en ik had het idee om een keer te gaan ballonvaren.”

“Daar hadden wij Robert Maaskant voor uitgenodigd, want hij was de trainer van NAC destijds. Ik heb zo verschrikkelijk hard gelachen. We gingen met twee ballonnen en Linda zat in de andere ballon. Wij hebben dat interview gedaan en toen moesten we gaan landen. Die landing ging alleen niet lekker en was vrij hard. Dus ik landde opeens bovenop Maaskant en lag op hem!”

Hendriks besluit lachend: “Ik had dus een hele zachte landing, maar hij een knetterharde landing. Van schrik bleven wij liggen. Er zijn geen beelden van, want anders had ik ze zeker even geplaatst. Dat was mijn eerste ervaring met Robert. Knietje in zijn zak, hij heeft het geweten.”

Vind jij dit een leuke podcast?

  • Ja
  • Nehh
  • Ja
  • Nehh

0 Votes

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie