Driessen doet bijzondere Heitinga-onthulling

Foto: Driessen doet bijzondere Heitinga-onthulling

Thomas Frank vertrok onlangs bij Tottenham Hotspur, waardoor John Heitinga op papier heel even de hoofdverantwoordelijke was voor de selectie van de Spurs. Toch besloot de voormalig Ajax-trainer zelf ook zijn dienstverband in Noord-Londen te beëindigen. Waarom? Dat weet Valentijn Driessen. De voetbaljournalist vertelt erover in de podcast Kick-off van De Telegraaf.

Reden vertrek Heitinga bij Tottenham onthuld

“Als je de verklaring las: hij kon gewoon blijven en hij zat er natuurlijk ook nog”, begint Driessen zijn verhaal. “Die trainer was vorige week ontslagen en John kon blijven, maar hij had gehoopt dat hij interim-trainer zou worden voor de rest van het seizoen. Toen hoorde hij dat Igor Tudor zou komen.” En daar zat Heitinga niet op te wachten.

“Toen hebben ze bij elkaar gezeten en heeft hij gedacht: ‘ik zie hier voor de rest geen toekomst, want volgend seizoen komt er een hele nieuwe staf en een nieuwe trainer. Die neemt zijn eigen mensen mee'”, vervolgt de chef voetbal van De Telegraaf. “En onder die Tudor wilde hij waarschijnlijk niet werken, waarna hij heeft gezegd: ‘Ik trek de deur hier achter me dicht.'”

Op die manier was Heitinga slechts een maandje in dienst bij de noodlijdende club uit Londen. Spurs staat in de Premier League maar vijf punten boven de degradatiestreep. Het ontslag van Frank was daarom onvermijdelijk. “We waren vastbesloten hem de tijd en ondersteuning te geven die hij nodig had om samen aan de toekomst te bouwen. De resultaten en prestaties hebben het bestuur echter laten concluderen dat een verandering op dit moment in het seizoen noodzakelijk is”, schreef de club na het ontslag van de Deen in een statement.

Heitinga terug naar Eredivisie?

De oud-verdediger zit nu zonder werk, maar dat hoeft niet lang te duren. Zijn zaakwaarnemer Rob Jansen onthulde eerder al: klaarblijkelijk is de oud-verdediger in trek in de voetbalwereld. In De Telegraaf zei hij: “Deze nieuwe baan lijkt snel te komen, maar had nog veel sneller gekund. Net als na de eerste keer dat hij bij Ajax werd weggestuurd, was de belangstelling voor John enorm. Er was ook nu vrijwel direct concrete interesse. En een van de opties was Tottenham Hotspur. Dus voor mij komt deze stap totaal niet onverwachts.”

“De hoofdtrainers met wie hij bij West Ham United en Liverpool heeft gewerkt – David Moyes en Arne Slot, niet bepaald de minsten – praten heel respectvol over hem, over zijn voetbalvisie, over zijn loyaliteit, over zijn werkwijze en over zijn karakter. John is gewoon een topgozer om erbij te hebben. En dat vinden de spelers ook. De coaches die hij assisteerde, zien John ook als een echte hoofdtrainer”, voegde de spelersmakelaar daaraan toe.

Met de trainerscarrière van Heitinga komt het wel goed

  • Denk het wel
  • Denk het niet
  • Denk het wel
  • Denk het niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

10:22
7+
‘Rigaux zet Feyenoord in vuur en vlam met deal van 100 miljoen’
10:05
12+
Op welke zender kijk je NEC – Levski Sofia live?
09:49
31+
‘John de Mol gaat los: twee gasten per direct weg bij Vandaag Inside’
09:33
17+
Op welke zender kijk je AZ – Hapoel Beer Sheva live?
09:17
39+
‘Xavi belt Fàbregas: 3 Feyenoorders per direct in Oranje’
09:02
23+
Op welke zender kijk je FC Twente – FC Thun live?
08:46
23+
Vermoedelijke opstelling Ajax tegen Hajduk Split: Míchel in het nauw
08:30
50+
Op welke zender kijk je Hajduk Split – Ajax live?
23:45
310+
Italiaanse media laten zich massaal horen na Feyenoord-zege
23:28
523+
‘Feyenoord steenrijk na paniektransfer in januari’
23:12
33+
Einde van Virgil van Dijk? Europa gaat he-le-maal los over Oranje-aanvoerder
22:55
164+
‘Ajacieden zien liever Feyenoord goed presteren dan PSV’
22:37
16+
Nederlanders vegen Real Madrid op: “100 miljoen en Ballon d’Or!”
22:19
300+
‘Toch nog flinke smet op fraaie Feyenoord-avond’
22:00
104+
Fabregas onder de indruk: “Verdiende overwinning Feyenoord”
21:43
26+
Feyenoord-sterkhouder straalt: “Een magische avond!”
21:26
20+
Oude Eredivisie-bekende tegen Ajax: “Team in transitie”
21:08
18+
Zorgen voor Seedorf in Brazilië: “Iedereen zei nee”
20:52
116+
Heel Nederland zegt hetzelfde over machine Feyenoord: “Een cheatcode”
20:40
383+
Buitenland in shock door ‘krankzinnige speler’ Feyenoord

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie