‘Heitinga in tranen op kantoor Kroes’

Foto: ‘Heitinga in tranen op kantoor Kroes’

Ajax ‘deed gisteren mee’ tegen Internazionale in de Champions League, maar maakte niet echt aanspraak op de overwinning. Toch, John Heitinga?

Neemt Ajax voor topper tegen PSV al afscheid van Heitinga?

Op zijn persconferentie na het duel in de Johan Cruijff ArenA zei de coach: “Ik denk dat we aangetoond hebben, met name in de eerste helft, dat we mee kunnen op dit niveau. Je speelt tegen een ploeg die in de afgelopen jaren heeft aangetoond dat ze kunnen domineren in Europa. Tot aan die goal haal je een behoorlijk niveau. Wat dat betreft is het een compliment voor de jongens.”

“We hebben nog zeven wedstrijden te gaan in de Champions League”, voegde Heitinga daaraan toe. “Ik houd me nu vooral vast aan de minuten die we in het begin hebben gespeeld. Daarin moeten we de volgende stappen weer zetten. Je merkt gewoon dat alles in detail moet kloppen, maar daarin waren we twee keer niet goed. De eerste helft was behoorlijk en de tweede helft verlies je gewoon tegen de betere.”

Hij bracht Kasper Dolberg in, voor Wout Weghorst, bepaald geen ‘alles-of-niets-wissel’: “Ik wisselde een spits voor een spits, want wilde het achterin ook niet opengooien. Je kunt Kasper en Wout ook naast elkaar zetten, maar dat vond ik voor dit duel geen optie.”

‘Alex Kroes moet ingrijpen’

De achterban vindt de woorden van Heitinga alleen al genoeg voor een ontslag op staande voet. We zien reacties langskomen als: “Die spoort echt niet, Heitinga out!” en: “Zucht. Dit was het ergst denkbare scenario. Een beetje verliezen, een beetje meehobbelen en Heitinga die achteraf haast trots is en weer clichés uitbraakt als ‘aangetoond mee te kunnen op dit niveau’.”

Er wordt dus prominent geroepen om zijn hoofd: “Ontsla hem, nu. Ik neem Heitinga niks kwalijk, hij is wie hij is en kan er niks aan doen dat ze hem hebben aangesteld, maar we breken af wat we vorig jaar hebben opgebouwd.” Er wordt een beroep gedaan op Alex Kroes: “Als en nu niet ingegrepen wordt dan blijven we stil staan. Of eigenlijk gaat we weer achteruit. Seizoen weg… Dit beseft Kroes toch ook wel?” Er staat een topper voor de deur, op zondagmiddag tegen PSV, maar daarvóór moet het al gebeuren, aldus de ‘schreeuwers’.

Voor PSV al?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:27
190+
‘Eén Ajax-speler verantwoordelijk voor ontslag Heitinga’
23:26
132+
‘Gloukh gaat boekje te buiten op Instagram’
23:10
257+
‘Atoombom bij Ajax: Kluivert en Pastoor’
22:55
67+
‘Gonçalo Borges per direct naar FC Dordrecht’
22:42
172+
Definitief: Alex Kroes vertrekt bij Ajax
22:30
460+
Bizar: de reactie van Heitinga op ontslag bij Ajax
22:18
45+
Engeland: ‘Nederland heeft een Kevin De Bruyne’
22:02
34+
Farioli gaat Ajax-vraag uit de weg
21:58
100+
Hadj Moussa afgeslacht: ‘Nooit, nooit, nooit meer’
21:44
30+
Ziggo-studio kijkt opeens verbaasd naar Van Persie
21:39
327+
‘Duitsers kwijlen: waanzinnige Feyenoorder’
21:17
175+
‘Ajax spoelt kater weg met El Karouani’
21:12
0+
Voorspelling Tottenham – Manchester United: strijd zonder winnaar in Londen
20:58
45+
Alex Kroes onthult: ‘Dat heeft de directie mij gevraagd’
20:55
181+
Kroes gaat opeens helemaal los over Farioli
20:28
307+
‘Ongekende schande bij Utrecht-Porto’
20:18
22+
Farioli ‘baalt ontzettend van Noa Vahle’, live op televisie
20:09
32+
Opvallende opstelling Feyenoord tegen VfB Stuttgart
20:02
175+
‘Heitinga maakt ‘Nederlandse’ transfer’
18:48
132+
Ajax gekraakt na ontslag: “Het lijkt wel een kerkhof”
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie