Heerenveen verrast door PSV-gerucht

Foto: Heerenveen verrast door PSV-gerucht

Isaac Babadi verhuist hoogstwaarschijnlijk niet naar sc Heerenveen. Het Eindhovens Dagblad bracht de PSV-middenvelder in verband met de Friezen, maar volgens directeur Ferry de Haan is er geen enkel contact geweest met de koploper van Nederland.

Isaac Babadi waarschijnlijk niet naar sc Heerenveen

In de Sportcast van Omrop Fryslân bevestigde De Haan de aanstaande komst van Milos Lukovic en de interesse voor de Bulgaarse verdediger Hristiyan Petrov. De Heerenveen-directeur ontkende daarentegen dat er sprake is van concrete interesse voor Babadi. Er zou nul contact hebben plaatsgevonden met PSV.

Volgens het ED zijn verschillende Eredivisie-clubs in de race voor Babadi. Heracles Almelo, NAC Breda, NEC en PEC Zwolle werden evenals sc Heerenveen genoemd als kandidaten. Het lijkt er nu dus op dat één van die opties al doorgestreept is.

Heerenveen is nog wel actief op de transfermarkt. Simon Olsson kan terugkeren naar Zweden, waar Daniel Karlsbakk eveneens mag vertrekken. “We hopen een oplossing voor hem te vinden”, aldus De Haan.

Zou Babadi passen bij PSV?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie