Heel Nederland walgt massaal van ‘vuile teringlijer’ tijdens Olympiakos-PSV

Foto: Heel Nederland walgt massaal van ‘vuile teringlijer’ tijdens Olympiakos-PSV

PSV staat op dinsdagavond in de Champions League tegenover Olympiakos. In Griekenland is er één man die op de zenuwen van heel Nederland werkt.

Heel Nederland ergert zich compleet aan één man tijdens Olympiakos-PSV

Het is weer een doordeweekse Champions League-avond en dus staan de social media-kanalen bol van de meningen over het miljardenbal. Zo ook tijdens Olympiakos tegen PSV. In Piraeus een onderonsje dat de Eindhovenaren moeten winnen om een goede uitgangspositie te hebben voor de rest van de groepsfase.

Wat je daarvoor ook nodig hebt? Een scheidsrechter die een beetje meewerkt. En daar schort het volgens heel Nederland aan. De arbiter van dienst is namelijk Clément Turpin. De Fransman staat er in ons land al slecht op sinds zijn slechte beurt tijdens Feyenoord-AS Roma in Europees verband jaren terug.

“Och, als Turpin de scheidsrechter is bij een Nederlandse club, kun je het wel schudden”, stond te lezen op X. “Was hij ook niet ooit de scheidsrechter bij Feyenoord-Roma?” Inderdaad, men is de streken van de Fransman destijds niet vergeten.

“Turpin, stik alsjeblieft in een banaan”, waren de Eindhovense fans hem na enkele minuten al helemaal zat. “Denk je rustig PSV te kijken… Zie je die vieze, vuile teringlijer van een scheidsrechter. Dan toch maar schakelen naar Liverpool-Real Madrid”, bleek de conclusie.

Goede scheids?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie