‘Heel Nederland gechanteerd door Vandaag Inside’

Foto: ‘Heel Nederland gechanteerd door Vandaag Inside’

D66 en CDA hebben een nieuwe stap gezet in de kabinetsformatie en hebben alleen de VVD uitgenodigd aan tafel. Dat stoot tegen het zere been van GL/PVDA-leider Jesse Klaver die zich voelt buitengesloten. Klaver spreekt van kiezersbedrog en stelt dat meer dan een miljoen mensen in de kou gezet worden. Bij Vandaag Inside denkt men daar echter anders over.

Keiharde Vandaag Inside-kritiek op Jesse Klaver

Klaver krijgt echter lang niet van iedereen bijval. Zo gaat Vandaag Inside-gast Chris Woerts helemaal los, die het prachtig vindt dat Klaver buitenspel gezet wordt. “Heerlijk die totale wanhoop bij Jesse Klaver die terecht aan de kant is gezet door Rob Jetten en Henri Bontenbal. Klaver ziet zijn droom, ministerschap en auto met chauffeur, uit het zicht verdwijnen! Hij gedraagt zich als een irritante puber zonder fatsoen”, klinkt het op het X-account van de sportmarketeer.

Bij Vandaag Inside noemde Gerard Joling Klaver al een ‘enorme eikel’ en ook Johan Derksen is weinig enthousiast. “Hij is maar op een ding uit. Dat is minister worden. Dat is een obsessie van hem. Maar het is selectieve verontwaardiging, wat 1,3 miljoen stemmers van hem worden genegeerd, maar hij vond het geen enkel probleem toen twee miljoen stemmers op de PVV werden genegeerd. Daar heb ik hem niet over gehoord en nu is lijden een last. En daarbij heeft heeft Jetten gezegd dat we beter naar de kiezer gaan luisteren. De kiezer heeft hoofdzakelijk rechts gestemd, dus hij laat de kiezer in de steek wanneer hij met GroenLinks in zee gaat.”

Toch vinden bepaalde kijkers dat juist Vandaag Inside de boel bewust heeft gesaboteerd. “Dat is de Joling die eerder nog achter Wilders aanliep. Zegt iets over zijn politieke inzicht. Als je zangers met deze achtergrond uitnodigt, doe je bewust aan politieke beïnvloeding”, klinkt het onder meer. En: “Gerard Joling, kom op zeg. Wie neemt die clown serieus. Laat ‘m lekker z’n liedjes zingen en niet de hele tijd zo zeiken.”

Welk kabinet moet er komen?

  • D66-CDA-VVD
  • D66-CDA-VVD-JA21
  • D66-CDA-VVD-PVDA/GL
  • Doe maar compleet wat anders
  • Doe maar nieuwe verkiezingen
  • D66-CDA-VVD
  • D66-CDA-VVD-JA21
  • D66-CDA-VVD-PVDA/GL
  • Doe maar compleet wat anders
  • Doe maar nieuwe verkiezingen

0 Votes

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:17
0+
Voorspelling Arsenal – Manchester United: koploper zet United onder druk
23:00
2239+
Opeens duikt nieuwe Ajax-foto op: ‘Terugkeer staat vast’
22:45
773+
‘Ivan Perisic is verliefd en vertrekt bij PSV’
22:30
134+
Opeens nieuws over terugkeer Louis van Gaal als trainer
22:15
1311+
Buitenland kijkt kwijlend naar ‘superster’ Feyenoord
22:00
594+
Vermoedelijke opstelling Ajax tegen Volendam: Grim wijzigt 3 keer
21:46
139+
Hélène Hendriks in aanval na ‘grensoverschrijdend gedrag Oranjewinter’
21:32
150+
‘Feyenoord-transfer van 30 miljoen staat nu al vast’
21:20
0+
Voorspelling Feyenoord – Heracles Almelo: Ruime zege voor Van Persie
21:17
101+
FC Twente helpt gepikeerde Raymond van Barneveld uit de brand
21:03
0+
Op welke zender kijk je Burnley – Tottenham Hotspur?
20:48
188+
‘Stije Resink geeft jawoord en wacht bod af’
20:32
1+
Op welke zender kijk je West Ham – Sunderland?
20:16
19+
‘Liverpool neemt afscheid van speler met 363 duels’
20:00
254+
‘Finale Afrika Cup krijgt lelijk staartje voor Marokko’
19:44
69+
Emmen – Jong Ajax afgelast om bijzondere reden
19:27
201+
Plotseling nieuw geluid over rel tussen Timber en Van Persie
19:10
64+
Ajax-target wordt concurrent Noa Lang
17:49
66+
Grim over Ajax-transfer: “Hoop dat het snel vorm krijgt”
17:34
112+
‘Feyenoord forceerde zélf bewust breuk met Timber’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie