Heel Engeland heeft het over ontslag Arne Slot

Foto: Heel Engeland heeft het over ontslag Arne Slot

Arne Slot kreeg onlangs van de Fenway Sports Group, de eigenaars van Liverpool, de boodschap: het moet beter en snel een beetje. Het wordt echter niet (veel) beter.

‘Arne Slot hoort op Elland Road over ontslagbrief’

Op zaterdagavond leken The Reds te gaan winnen van Leeds United: Hugo Ekitiké maakte er 0-1 en 0-2 van, maar vervolgens kwamen The Whites terug via Dominic Calvert-Lewin en Anton Stach. Dominik Szoboszlai scoorde vervolgens de 2-3, maar in de dying seconds van het duel op Elland Road werd het alsnog 3-3 door een goal van Ao Tanaka.

Slot werd vervolgens luidkeels toegezongen door het thuispubliek: “You’re getting sacked in the morning.” Oftewel: morgenochtend word je ontslagen. En veel fans van Liverpool zijn het eigenlijk wel eens met die boodschap: “Arne Slot-voetbal zorgt ervoor dat ik niet meer van het spel hou. Weg met hem.” En: “Ik denk dat dit het einde is voor Arne Slot.” En: “Ik hou van je, maar Arne Slot. HET IS TIJD OM TE GAAN.”

We kunnen nog wel even doorgaan: “Genoeg is genoeg. Ontsla Arne Slot. Onze prestaties zijn verschrikkelijk en er is geen enkel teken van verbetering. Het kan niet erger, dus zorg voor verandering.” En: “Haal Arne Slot alsjeblieft weg uit mijn club.” En: “Arne Slot moet VANAVOND ontslagen worden.” En: “Arne Slot weet dat er een ontslagbrief op hem wacht.” En: “Stuur de manager weg. Vanavond! Het kan me geen reet schelen of de spelers fouten maken, Leeds maakte ook fouten waaruit wij scoorden. Dus doe niet alsof het ALLEEN aan de spelers ligt. Arne Slot krijgt dit team gewoon niet aan de praat.”

Slot krijgt echter óók wat bijval: “Als we hier punten laten liggen, heeft dat niets te maken met Arne Slot, maar met een centrale verdediger (Ibrahima Konaté, red.) die geen nieuw contract aangeboden zou moeten krijgen.”

Wat denk jij?

  • Hij wordt ontslagen
  • Hij wordt niet ontslagen
  • Hij wordt ontslagen
  • Hij wordt niet ontslagen

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

22:02
502+
Peter Bosz compleet afgemaakt door Henk Spaan
21:43
319+
‘Uitgelekt: Ajax pakt uit met bijzondere deal’
21:24
405+
‘Ihattaren naar topclub na ingreep Danny Buijs’
21:05
122+
”Louis van Gaal’ maakt AZ opnieuw kampioen’
20:46
45+
‘KNVB in vieze papieren na nieuwe VAR-blunder’
20:27
331+
‘Blunder van jewelste: Feyenoord loopt 40 miljoen mis’
20:08
1157+
‘Bewijs: niet Ajax, maar PSV vals behandeld door KNVB’
19:51
15+
Matchwinner AZ droomt van titel: “Daar gaan we voor, toch?”
19:36
186+
Stewart bevestigt: PSV dacht aan drie toptransfers
19:21
201+
‘Wijnaldum tekent eenjarig contract na groot Feyenoord-nieuws’
19:06
11+
Koeman jr. na twee benutte penalty’s: “Mij krijg je niet gek”
18:49
114+
Feyenoord-directeur Rigaux aan schandpaal genageld na ‘gelul’
18:34
86+
Vaessen hekelt Weghorst: “Dat moet hij lekker op zondag doen”
18:19
189+
Krankzinnige nieuwe wending in Hadj Moussa-soap
18:05
111+
Nederland gaat helemaal los over Lutsharel Geertruida
17:47
38+
Clasie gaat los over ‘de beste van Nederland’
17:33
55+
Transfercircus rond Hadj Moussa nadert knallend einde
17:20
41+
Miljoenenaankoop Ajax nu al afgeslacht: ‘Hopelijk was het zijn zus’
17:00
864+
‘Moordaanslag’ Van Bommel krijgt ernstige consequentie
17:00
6+
Op welke zender kijk je Juventus – Milan live?

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie