Hancko stipt grote zorg aan: ‘Dat is zwaar’

Foto: Hancko stipt grote zorg aan: ‘Dat is zwaar’

David Hancko reageerde op de persconferentie teleurgesteld op de nederlaag tegen RB Salzburg in de Champions League. De verdediger zag een matig Feyenoord, maar is van mening dat de Oostenrijkers na 90 minuten terecht zegevierden. Ook stipt de Slowaaks international een grote zorg aan.

David Hancko reageert op nederlaag tegen RB Salzburg

“Het was niet goed van ons”, luidde Hancko’s analyse tegenover RTV Rijnmond. “Natuurlijk was het doel om de wedstrijd te winnen, maar daar waren we niet toe in staat. Het enige goede is misschien dat het vooral aan ons lag, door de fouten die we maakten en de weinige kansen die we hebben gecreëerd. Zij speelden wel goed, maakten het ons moeilijk en hebben terecht gewonnen.”

“De manier waarop we het eerste tegendoelpunt tegenkrijgen helpt natuurlijk niet”, vervolgt de mandekker. “Tegen AZ stonden we bij rust ook achter en toen waren we nog in staat om het om te draaien. We konden vandaag een grote stap maken. Dat is niet gelukt, maar na vier wedstrijden hebben we zes punten en is alles nog mogelijk. We hebben alles nog in eigen hand. Vandaag hebben we er alles aan gedaan, maar het was uiteindelijk niet genoeg.”

Volle speelkalender

Feyenoord werkte in de eerste paar maanden van het seizoen al flink wat duels af. Dat begint zijn tol te eisen, erkent Hancko. “Ik voel het wel in mijn lichaam. Het speelschema is wereldwijd een veelbesproken onderwerp. Het is pas november, en ik heb al twintig wedstrijden gespeeld; dat is zwaar”, vertelt de Slowaak. “Ik doe persoonlijk alles wat ik kan om goed te herstellen, maar elke drie dagen spelen en zoveel energie in de wedstrijden steken, is niet makkelijk, maar ook geen excuus. Dat er nu spelers terug gaan komen van blessures gaat ons wel helpen”, besluit de verdediger hoopvol.

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:34
1201+
‘Slot haalt ‘Feyenoorder’ voor 90 miljoen’
23:20
80+
Memphis Depay krijgt bij Oranje krankzinnig nieuws
23:00
174+
‘Handtekening bij Ajax: 7,2 miljoen per jaar’
22:35
233+
Op welke zender kijk je Suriname – El Salvador live?
22:29
130+
‘Frenkie verslikt zich: knettergek geldbedrag’
22:13
133+
‘Paniek: astronomisch bedrag voor Kees Smit’
22:00
374+
Stunt: ‘Speler van 40 miljoen naar Feyenoord’
21:25
93+
Onthuld: Ronald Koeman haat één analist
21:18
36+
Koeman deelt eerste indruk van Emegha en Valente
20:59
239+
Danny Blind gaat live op tv helemaal los over Ajax-rel
20:55
19+
Koeman waakt voor oud-Feyenoorder: “Die vond ik altijd goed”
20:20
140+
‘Gertjan Verbeek ruilt blokhut in voor Eredivisie-club’
20:18
156+
Hele heftige privéonthulling Victor Vlam
19:54
428+
‘Arne Slot belt opeens met Ajax’
19:30
3612+
‘Spelersgroep boos: per direct weg bij Ajax’
19:15
445+
‘Champions League-winnaar nieuwe coach Ajax’
18:50
13+
‘Groot drama voor vergeten AZ-talent’
18:32
61+
Van der Vaart: “We waren de beste professionele amateurs ter wereld”
18:14
12+
Dít is de kracht van Curaçao: “Hechter dan bij veel clubs”
17:56
65+
Van Gaal moet belangrijke stem krijgen in Ajax-keuzes: “Want wie anders?”
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie