Hancko laat van zich horen na Al Nassr-gerucht: ‘Telefoon ontplofte’

Foto: Hancko laat van zich horen na Al Nassr-gerucht: ‘Telefoon ontplofte’

In navolging van onder meer Chelsea, Juventus, Inter Milan en Atlético Madrid wordt nu ook Al Nassr uit Saudi-Arabië gelinkt aan Dávid Hancko. De Feyenoorder heeft zelf gereageerd op die speculaties.

Geruchten beïnvloeden Feyenoord-steunpilaar: ‘Niet makkelijk voor me’

Althans, hij zegt er bij ESPN over: “Voor nu ga ik nergens op reageren. Het belangrijkste voor mij is nu het seizoen goed afsluiten met Feyenoord.” Met de Rotterdammers hoopt Hancko nog altijd op de tweede plek, die recht geeft op direct Champions League-voetbal. “Dit soort dingen maken dat niet makkelijk, maar ik wil me nu gewoon focussen en onze laatste drie wedstrijden winnen. Na het seizoen gaan we alles op een rijtje zetten, maar that’s it voor nu.”

Zou Hancko in principe wel openstaan voor Saudi-Arabië? “Zoals ik zei: ik ga nergens op reageren. Ik heb nog niet alles duidelijk. Ik ga met mijn zaakwaarnemer en andere mensen praten na dit seizoen. Dan maak ik de beslissing.”

Het nieuws heeft invloed op Hancko, erkent hij tot slot: “Dit is niet makkelijk voor me. Gisteravond ontplofte mijn telefoon. Dat was niet makkelijk, maar ik probeerde het niet te lezen. Zoals ik zei, maakt dit mijn leven nu niet makkelijker. Wat ik nu wil, is heel goed spelen samen met mijn teamgenoten om de komende wedstrijden te winnen. Of Cristiano Ronaldo me heeft gebeld? Nee.”

Zie jij hem wel naar Al-Nassr gaan?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

14:51
2+
Valente treft zijn grootste Oranje-voorbeeld allertijden: ‘Kijk ik tegenop’
14:36
5+
Kieft over Eredivisie-speler: ‘Word moe van hem, zoekt te veel de publiciteit’
14:21
5+
De Jong: ‘Helpt niet dat ik dit zeg, maar hij kan héél goed worden’
14:06
1101+
’81-voudig international Oranje wordt opvolger Kroes bij Ajax’
13:50
10+
‘Dan had ik de uitleg van Koeman misschien wat meer begrepen’
13:35
25+
‘Ajax, Feyenoord én PSV azen op zoon oud-Eredivisie-spits’
13:20
58+
‘Vrouw als nieuwe trainer Ajax: helemaal gestoord’
13:05
70+
‘Andries Jonker naar Eredivisie-topclub’
12:49
0+
Kraaij geeft live op tv update over Jan Joost van Gangelen
12:34
15+
Boulahrouz wijst ‘grootste talent van Nederland’ aan: “Geweldig”
12:16
26+
‘Wout Weghorst nóóit meer in Oranje’
12:00
47+
Feyenoord geteisterd door Priske-drama
11:45
22+
‘Keiharde dreun voor Andy van der Meijde’
11:30
46+
Van Basten slacht ‘Ajax-joker’: “Als je ziet…”
11:19
326+
‘Wilfred Genee weg bij Vandaag Inside door gezin’
11:13
48+
‘Voormalig topsporter per direct van tv na Ajax-suggestie’
10:58
34+
Van der Vaart lyrisch over ‘vergeten’ Ajacied: “Geweldige carrière”
10:54
187+
‘Liverpool verrast met breaking news over Arne Slot’
10:40
341+
‘Buitenlandse Vandaag Inside-vervanger voor René van der Gijp’
10:19
50+
Koeman haalt Emegha alsnog bij Oranje
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie