“Had Feyenoord Sjöstrand maar gehaald…”

Foto: “Had Feyenoord Sjöstrand maar gehaald…”

Oscar Sjöstrand had volgend seizoen ‘gewoon’ in de Eredivisie moeten spelen. Malmö FF haalde de vleugelaanvaller op bij SC Cambuur, maar volgens Hans Kraay junior heeft de Nederlandse top liggen slapen.

Feyenoord had Cambuur-ster moeten halen

Sjöstrand noteerde afgelopen seizoen tien doelpunten en zeven assists in 32 competitiewedstrijden. De Zweed had een groot aandeel in de behaalde promotie, maar maakte vervolgens per direct de overstap naar Malmö FF. In ruil daarvoor incasseerde SC Cambuur een recordbedrag van twee miljoen euro.

“Het is gewoon een goede speler”, oordeelde Kraay vrijdagavond tijdens het schakelprogramma van ESPN. “En ik weet wel dat het de KKD is, en dat je heel voorzichtig moet zijn om over de subtop te praten. Maar Sjöstrand is beter dan Diarra en Borges die bij Feyenoord spelen. Met zijn vingers in de neus.”

“Had Feyenoord Sjöstrand maar gehaald in plaats van Diarra en Borges. Dat had je dertien miljoen euro gescheeld”, verzucht de voetbalanalist en verslaggever. Beide aanvallers maakten dit seizoen weinig klaar bij de Rotterdammers.

Eens met Kraay?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie