Haaland: “Mino heeft me erg veel geholpen”

Foto: Haaland: “Mino heeft me erg veel geholpen”

Erling Haaland maakt dit seizoen grote indruk bij Borussia Dortmund. De spits heeft veel te danken aan zijn zaakwaarnemer Mino Raiola, zo vertelt hij aan Viasport.

Haaland kreeg na een geweldig seizoen bij Red Bull Salzburg de kans om naar Manchester United te gaan, maar hij koos uiteindelijk voor Borussia Dortmund. “Ik had het beste gevoel bij deze club en daarom ben ik naar Dortmund gekomen.”

Achteraf gaf Ole Gunnar Solskjaer aan dat zijn keuze op geld was gebaseerd, maar volgens Haaland is daar niets van waar. “Het is wel komisch dat ik het label krijg dat ik voor het geld ga. De mensen die mij kennen weten dat ik niet zo’n persoon ben.”

Ook heeft hij een zeer goed woordje over voor zijn zaakwaarnemer. “Ik ben Mino zeer dankbaar, hij is de beste in de wereld in wat hij doet: zo simpel is het. Hij is gewoon de beste zaakwaarnemer. Mino wordt vaak negatief bejegend, maar dat is waarschijnlijk omdat hij zulk goed werk levert voor zijn spelers. Hij heeft mij erg veel geholpen en is een leuke man om mee om te gaan.”

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie