Gullit lacht om sprintactie Van Basten: “Wat is hier gebeurd?”

Foto: Gullit lacht om sprintactie Van Basten: “Wat is hier gebeurd?”

Maandagavond schoven Ruud Gullit en Marco van Basten aan bij het voetbalpraatprogramma Rondo. Het duo maakte samen eind jaren ’80 furore bij AC Malin, waarmee beiden onder meer de Champions League wisten te winnen. Gullit haalde tijdens de uitzending nog een smakelijke anekdote over Van Basten naar boven.

Ruud Gullit deelt anekdote over Marco van Basten

In de uitzending werden beelden getoond van Champions League-finale van 1989 getoond. Daarin nam AC Milan het op tegen Steaua Boekarest. Uiteindelijk wonnen de Italianen, mede dankzij Gullit en Van Basten, simpel met 4-0. Het was de gedeelde grootste zege ooit in het miljardenbal, maar daar bracht Paris Saint-Germain zaterdag verandering in. De Fransen wonnen met 5-0 van Internazionale.

Gullit heeft er nog altijd mooie herinneringen aan en haalt bij Rondo een mooie anekdote naar boven over zijn oud-teamgenoot. “Na de vierde goal ging ik Marco achterna om hem te feliciteren, maar hij bleef maar rennen. Totdat hij in een keer stopte bij een reclamebord. Ik vroeg hem: ‘Wat is hier gebeurd?’ ‘Ja, ik kreeg een premietje‘. Van Basten stelt dat het toch enigszins toeval was. “Het schoot me daar te binnen.”

Wie is de beste analist?

  • Gullit
  • Van Basten
  • Gullit
  • Van Basten

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie