Grote zorgen om Johan Derksen: ’76…’

Foto: Grote zorgen om Johan Derksen: ’76…’

Waar RenĂ© van der Gijp relaxed in het leven staat, geldt dat niet voor zijn Vandaag Inside-collega’s Wilfred Genee en Johan Derksen. Vooral De Snor racet van hot naar her.

René van der Gijp maakt zich zorgen om Johan Derksen

In een interview met het Algemeen Dagblad vertelt Van der Gijp dat hij zich zorgen maakt om Derksen: “Ik zeg dat ook wel eens tegen Johan en Wilfred, die er echt van alles bij doen. Podcastje, plaatjes draaien in het weekend. Die werkethiek is ongelooflijk. Ik maak me wel eens zorgen om Johan. 76 hè. Blijf lekker een dagje thuis als je grieperig bent, of geopereerd aan een liesbreuk, denk ik dan, of een weekje. Zetten we Joppie Knoester er neer of Jort Kelder. Maar zij voelen zich enorm verantwoordelijk voor het programma.”

Vandaag Inside is populairder dan ooit, maar Gijp heeft zo nu en dan moeite met de onderwerpen die besproken worden in de show: “Kijk, de maandag gaat wel. Dan is er voetbal geweest, Mathieu van der Poel, Max Verstappen, dan is er genoeg gebeurd. Op de vrijdag gaan we weer naar het weekend en kijken we vooruit. Voor de dinsdag en donderdag is het soms zoeken, hoor. En je wilt onderscheidend zijn. Bij Eva, in RTL Tonight en ook bij Jeroen Pauw kun je het elke dag uittekenen: Amerika-deskundigen over Trump, een generaal over de oorlog in OekraĂ¯ne, de kabinetsformatie en het huizen- tekort. Moeten wij daar dan ook mee komen?”

Daarom leverde hij ook een avond (de woensdagavond) in: “Ik vond vijf avonden gewoon te veel. Ik vind het vervelend als ik een avond niet veel heb voor de uitzending. Dan voel ik me een beetje voor lul zitten aan die tafel. Ik kijk die talkshows, lees elke dag de kranten, maar soms Ă­s er gewoon niks. Die vrije woensdag bevalt me uitstekend.”

Wat doet hij nu op die dag? “Uit eten, elke week. Met mijn vrouw, de kinderen, familie. Met Nicky (zijn jongste zoon. red.) lul ik dan veel over voetbal en zijn werk bij Viaplay. Leuk man. Mooi dat ik daar ook iets vanaf weet. Werkte hij bij De Brauw Blackstone Westbroek, dan kon ik er niet over meepraten.”

Zou Derksen ook een avond vrij moeten nemen?

  • Ja, eigenlijk wel
  • Nee
  • Ja, eigenlijk wel
  • Nee

0 Votes

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie