Grote zorgen: dure Ajacied ‘vermist’

Foto: Grote zorgen: dure Ajacied ‘vermist’

De verwachtingen waren bijzonder hooggespannen toen duidelijk werd dat Maher Carrizo naar Ajax zou transfereren voor een initieel bedrag van zes miljoen euro (voor een gedeelte van zijn transferrechten). Waar is de rechtsbuiten echter gebleven?

Ajax-fans maken zich grote zorgen om Maher Carrizo

Carrizo kwam over van Vélez Sarsfield en directeur voetbalzaken Marijn Beuker zei meteen: “Maher is een jonge speler met enorm veel potentie. Hij kan worden getypeerd als een rechtsbuiten die graag de actie zoekt, naar binnen trekt en continu dreiging creëert met dribbels, schoten en voorzetten. Hij brengt met zijn karakter en energie bovendien iets extra’s binnen de ploeg. Deze transferwindow was het onze prioriteit om het team op korte termijn te versterken op diverse posities en tegelijkertijd om te blijven bouwen aan de toekomst. De komende periode krijgt Maher de ruimte om te acclimatiseren en te wennen aan het niveau. Hij zal daarbij minuten gaan maken bij Jong Ajax, maar hij zal ook zijn kansen krijgen in Ajax 1, om daar via invalbeurten verder door te groeien.”

De jonge Argentijn maakte zijn debuut tegen PEC Zwolle (0-0), maar deed toen maar één minuutje mee. Tegen FC Groningen (3-1 verlies) en FC Twente (1-2 verlies) speelde hij respectievelijk zeven en negentien minuten. En misschien nog wel opvallender: ook bij Jong Ajax komt hij niet aan de bak.

Interim-coach Óscar García zei begin mei: “Het is niet gemakkelijk voor een speler die uit Zuid-Amerika komt. Het ritme van het spel is niet hetzelfde. Hij past zich stap voor stap aan. We zijn erg blij met hem omdat hij alles geeft op training, maar op dit moment denken we dat andere spelers meer bereid zijn om te beginnen. Als je uit een andere mentaliteit en speelstijl komt: hier wordt veel man-tegen-man gespeeld. Je moet veel verdedigen en het tempo ligt erg hoog. De meeste spelers uit Zuid-Amerika hebben daar in het begin moeite mee.”

Zelfs niet bij Jong Ajax

De supporters van Ajax maken zich al grote zorgen. We lezen ‘online’ bijvoorbeeld: “Die Carrizo moet wel heel slecht zijn.” En: “Carrizo speelt niet bij Ajax blijkbaar.” En: “Volgend seizoen geen Europa, doe ook maar geen gekke aankopen en speel gewoon met zoveel mogelijk jeugd. Aankopen doen is blijkbaar toch geld weggooien aangezien Carrizo ook nooit mag spelen.” Iemand roept cynisch: “Carrizo heeft iets met de vrouw van Garcia gedaan denk ik.” En: “We geven ons laatste geld uit aan Carrizo om hem vervolgens niet te laten spelen, zelfs niet bij Jong Ajax.”

Vreemde situatie?

  • Vind ik wel
  • Vind ik niet
  • Vind ik wel
  • Vind ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie