Grote onthulling over Advocaat: ‘Of hij gestopt is?’

Foto: Grote onthulling over Advocaat: ‘Of hij gestopt is?’

Hans Kraaij junior heeft uit de doeken gedaan dat Dick Advocaat niet definitief is gestopt als trainer. Dat stelde de analist zondagochtend in het ESPN-programma Goedemorgen Eredvisie.

Hans Kraaij junior meldt dat Dick Advocaat niet gestopt is als coach

Onlangs maakte Advocaat noodgedwongen de keuze om zijn taken neer te leggen als bondscoach van Curaçao. Dat had te maken met zijn ernstig zieke dochter. De ervaren Haagse oefenmeester heeft Fred Rutten zelf naar voren geschoven als zijn vervanger op het aankomende WK.

Gezien de leeftijd van Advocaat, 78 jaar, zou je wellicht een afscheid in het trainersvak verwachten. Kraaij meldt echter dat dat niet klopt. “Eén ding wat ik van Dick niet mag zeggen, maar nu toch ga zeggen: hij is niet gestopt. Nee, hij is niet gestopt”, klinkt het.

Advocaat zit al decennialang in het trainersvak en boekte grote successen. In het verleden sprak hij al eens over zijn pensioen als coach, maar kwam daar vervolgens weer op terug. Sindsdien nam hij nog verschillende klussen aan. In navolging van Advocaat stopte ook zijn trouwens assistent Cor Pot bij Curaçao.

Zie je Advocaat toch weer doorgaan?

  • Jawel hoor
  • Eigenlijk niet
  • Jawel hoor
  • Eigenlijk niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie