‘Grootste Feyenoord-transfer van de zomer klapt’

Foto: ‘Grootste Feyenoord-transfer van de zomer klapt’

Dat Feyenoord deze zomer groot werk maakt van de komst van Luciano Valente is geen geheim. Onze transferjournalist Mounir Boualin zit bovenop het nieuws van de FC Groningen-speler. Bij Ziggo Sport zijn ze echter van mening dat de Rotterdammers best nog even wachten…

Khalid Boulahrouz heeft bij Ziggo Sport dringend advies voor Feyenoord: ‘Valente komt tekort op dit niveau’

Aanvankelijk was Valente niet eens geselecteerd door bondscoach Michael Reiziger. Toen bekend werd dat Dirk Proper het toch niet ging halen om met Jong Oranje het EK te spelen, werd de middenvelder van FC Groningen alsnog opgeroepen.

De Groningers wilden wachten met het accepteren van een bod van Feyenoord. In de Euroborg wilde men het EK afwachten, om te zien of de marktwaarde van Valente dan omhoog zou gaan.

Niets is daarvan waar, zo stelde analist Khalid Boulahrouz op woensdagavond bij Ziggo Sport. Na de halve finale tegen Jong Engeland was hij zeer kritisch op Valente. “Hij heeft heel veel kansen gekregen, maar viel hartstikke tegen. Ik denk dat hij ook gewoon tekort komt op dit niveau.”

“Zelfs om naar Feyenoord te gaan?”, vroeg Jan van Halst zich af. “Zelfs om daar naartoe te gaan”, bevestigde Boulahrouz. “Bij Groningen kan hij het tempo bepalen, kan hij daarin mee. Als je gaat kijken op details… Weten wanneer je moet wegdraaien van de nummer tien, niet de gaten van de buitenspelers dichtlopen.”

“Ben je aanspeelbaar, speel je tussen de linies… Er zit nog te veel jeugdigheid in, dat is niet erg. Te speels, als je dat wegzet tegen de jongens van Engeland, dan zijn die een paar stappen verder.” Moet Feyenoord hem nog steeds halen?

Moet Feyenoord nog steeds voor Valente gaan?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:30
72+
‘Koeman: Eredivisie-ster nooit meer in Oranje’
23:12
64+
‘Ten Hag naar Real Madrid’ zorgt voor schok en ongeloof
23:00
36+
Johan Derksen verdrietig: “Pijp is leeg”
22:38
24+
‘Persona non grata terug in Oranje’
22:16
252+
‘Onthuld: Slot gesaboteerd bij Liverpool’
21:58
58+
‘Privé-ruzie Vandaag Inside live op tv’
21:40
100+
‘Kees Smit woest: in januari WK-transfer’
21:22
45+
Slot geeft toe: ‘Ik heb geen enkel idee’
21:04
94+
‘Plotseling Braziliaan gespot bij Ajax’
20:46
20+
Cody Gakpo mist Champions League-kraker
20:28
188+
‘Arne Slot opeens gered door Real Madrid’
20:25
44+
‘Quinten Timber levert Feyenoord geen cent op’
20:10
60+
Diego Simeone vol lof over PSV’er voor Champions League-clash
19:51
67+
Te Kloese doet bijzonder boekje open over Zlatan
19:32
87+
‘Grote zorgen voor Wilfred Genee’
19:17
7+
Op welke zender kijk je Wolverhampton – Manchester United live?
18:49
19+
Vandaag Inside sloeg plank volledig mis: “Geen waar voor hun geld”
18:43
0+
Voorspelling PSV – Atlético Madrid: Saibari helpt Eindhovenaren aan zege
18:31
21+
Ongeloof over slordig AZ: “Zelfs onder Ajax”
18:14
37+
Nieuwe status voor PSV op hoogste niveau: “Voor het eerst favoriet”
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie