Groot nieuws over Luuk de Jong vanuit Portugal

Foto: Groot nieuws over Luuk de Jong vanuit Portugal

Luuk de Jong verruilde PSV afgelopen zomer voor FC Porto. De spits begon erg goed onder coach Francesco Farioli, maar door een fikse blessure heeft hij inmiddels al de nodige weken geen minuten meer gemaakt.

Spits kan sneller dan verwacht rentree maken bij FC Porto

De 35-jarige De Jong liep een kwetsuur op aan zijn kniebanden, tijdens een oefenwedstrijd, en er werd gevreesd dat hij het hele kalenderjaar niet meer in actie kon komen. Het herstel verloopt echter voorspoedig en daardoor is het aannemelijk dat De Jong wél in 2025 nog zijn rentree gaat maken.

De Jong, die nu al negen wedstrijden heeft moeten laten schieten, keerde donderdag terug op het trainingsveld. Weliswaar nog louter voor loopwerk, maar het is alvast een flinke stap in de juiste richting.

Volgens Portugese media is De Jong ook op vrije dagen in het trainingscentrum te vinden, omdat hij extreem gebrand is op een snelle rentree. Er is goede hoop dat hij over een maand weer minuten kan maken voor Porto, dat met 25 punten na negen wedstrijden momenteel eerste staat in de Liga NOS.

Luuk wordt uiteindelijk een groot succes bij Porto

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie