Groot KNVB-drama voor Joey Kooij

Foto: Groot KNVB-drama voor Joey Kooij

De reden is bekend waarom Joey Kooij de laatste duels in in actie kwam als arbiter. Hij moest het vier keer op rij doen met een rol als videoscheidsrechter. Valentijn Driessen onthult dat Kooij de conditionele tests van de KNVB niet heeft gehaald.

Joey Kooij al weken niet meer als scheidsrechter door gefaalde tests

Begin dit seizoen floot Kooij nog regelmatig wedstrijden in Nederland. Zo had hij de leiding over het duel om de Johan Cruijff Schaal tussen PSV en Go Ahead Eagles, stond hij in de eerste speelronde op het veld bij PEC Zwolle – FC Twente en was hij in speelronde drie verantwoordelijk voor FC Utrecht – Excelsior. In het laatste weekend van augustus zou Kooij de scheidsrechter zijn bij het Keuken Kampioen Divisie-duel tussen SC Cambuur en VVV-Venlo , maar drie dagen voor het treffen kondigde de KNVB aan dat Martin van den Kerkhof het duel zou overnemen.

Sindsdien heeft Kooij geen wedstrijden meer gefloten. In plaats daarvan fungeerde hij als videoscheidsrechter bij FC Utrecht – FC Groningen, AZ – PEC Zwolle en Excelsior – PSV. Ook komend weekend zal Kooij niet op het veld staan, maar is hij aangewezen als VAR voor het duel tussen NAC Breda en FC Groningen op vrijdagavond.

In de rubriek In de Wandelgangen van Vandaag Inside komt het onderwerp ter sprake. “Waar is Joey Kooij?”, vroeg Chris Woerts zich hardop af. “Joey Kooij heeft zijn tests niet gehaald”, antwoordde Driessen. Wilfred Genee wil er meer over weten. “Ik kreeg eerst te horen dat het om spelregels ging, maar daarna hoorde ik conditie.” Aangezien Kooij nog wel VAR mag zijn bij wedstrijden, is het aannemelijk dat het inderdaad om de conditionele test gaat.

Komt dat weer goed?

  • Jawel joh
  • Wordt heel lastig
  • Jawel joh
  • Wordt heel lastig

0 Votes

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:28
91+
Opeens nieuws over terugkeer Louis van Gaal als trainer
23:04
94+
Raúl Moro onthult waarom hij mislukt is bij Ajax
22:48
186+
‘Peter Bosz stopt ermee’, klinkt het op Ziggo Sport
22:18
51+
Noa Lang in oude woonplaats om transfer af te ronden
22:05
0+
Krankzinnige beelden uit de Galgenwaard: hooligans met wapens
21:45
113+
Kijkers woedend op Hélène Hendriks na ontslag
21:32
37+
Van Persie geeft toe: “Ik heb een meeting gehad”
21:25
17+
‘Soms vervloek je Anis Hadj Moussa, maar…’
21:19
300+
‘Ajax is fortuin kwijt aan terugkeer publiekslieveling’
20:53
452+
Buitenland kijkt kwijlend naar ‘superster’ Feyenoord
20:39
119+
NEC-aanvaller op weg naar de uitgang
20:29
62+
‘Feyenoorder heeft TomTom nodig om eigen keuken te vinden’
20:18
1179+
‘Wout Weghorst weg bij Ajax, per direct’
20:05
276+
Verrassende wending in ‘Ugarte naar Ajax’
19:30
237+
Kijkers schreeuwen allemaal één ding over Feyenoord-Sturm Graz
18:51
60+
Grote twijfels bij Feyenoord-move: “Wat hij toevoegt?”
18:32
22+
Vijfvoudig CL-winnaar kondigt afscheid aan bij United
18:15
188+
Grote buitenlandse club toont interesse in Ihattaren
18:02
24+
Opstelling Feyenoord tegen Sturm Graz: Van Persie neemt Ueda-besluit
17:43
31+
Giménez zeer kritisch: “Nog nooit echt een goede wedstrijd gespeeld”
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie