Grim legt uit waarom Kenneth Taylor niet speelt

Foto: Grim legt uit waarom Kenneth Taylor niet speelt

Kenneth Taylor zit vandaag mogelijk voor het laatst bij de selectie van Ajax, voor het duel met NEC. Hij begint echter niet.

Mogelijk laatste wedstrijd Taylor bij Ajax, maar hij zit op de bank: waarom?

Voor de camera van ESPN zegt de interim-coach van de Amsterdammers eerst over zijn systeem: “Ik vind het fijn om te zeggen dat dit een 4-3-3 is, maar we zullen ook in een 5-4-1 komen.” Youri Regeer is de man die vanaf het middenveld de verdediging moet versterken: “Youri heeft laten zien dat hij daar heel veel gevoel voor heeft.”

Het is toch wel lichtelijk verrassend dat Anton Gaaei begint: “Anton heeft natuurlijk een enorme drive, vooral vooruit: hij stoomt op en is weer op tijd terug. Hij heeft een goede vroege voorzet en als hij er echt doorheen komt, kan hij ook nog met een schot een goal maken. Maar in die formatie van vijf verdedigers moet hij de rijen ook gesloten houden. Daar zijn we enorm mee bezig met elkaar.”

De bovengenoemde Taylor is weer fit, maar volgens Grim is hij nog niet helemaal wedstrijdfit: “Kenneth heeft twee dagen mee kunnen trainen en naar mijn mening is dat te kort om te kunnen beginnen. Maar hij is fit en kan dus minuten maken.” Dit zou dus wel zijn laatste wedstrijd in het shirt van Ajax kunnen zijn, is dat een (extra) reden om hem in de tweede helft alsnog te brengen? “Dat zou kunnen, maar het is sowieso mooi om een speler als Kenneth Taylor in je selectie te hebben. Hij is namelijk een kwaliteitsspeler.”

Goede beslissing?

  • Vind ik wel
  • Vind ik niet
  • Vind ik wel
  • Vind ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

15:00
0+
Tragisch verdriet voor Lionel Messi: vader Jorge (68) overleden
14:53
5+
Van Bronckhorst kiest verrassende aanvoerder
14:18
26+
Sano legt uit waarom hij voor PSV heeft gekozen
14:04
42+
‘Feyenoorder loopt 20 miljoen euro mis’
13:48
24+
‘Van Bronckhorst onherkenbaar vergeleken met vorige Feyenoord-ambt’
13:33
77+
Brandt deelt dringend advies aan Godts: ‘Zo zie ik hem liever’
13:18
24+
Feyenoorder pijnigt Ajax: “Altijd extra gebrand”
13:03
958+
‘Enorme Berghuis-verrassing bij Ajax’
12:48
14+
PSV-vertrekker ‘wil 15 goals maken’ in Eredivisie dit seizoen
12:33
352+
Daan Rots: “Ik hoor via-via dat hij naar Ajax wil”
12:15
128+
Noa Vahle: ‘Opvallende Ajax-transfer’
12:00
935+
‘Geldbeluste Arne Slot zet KNVB-onbenullen voor lul’
11:43
11+
Tagliafico: “Het veld voor de finale was slecht”
11:35
8+
‘Meerdink moet 15 tot 20 keer scoren’
11:22
55+
Twijfels over transfer Ter Stegen naar Ajax?
11:01
29+
‘Gehate Leandro Paredes komt terug naar Europa’
10:42
48+
Abdalla kijkt met grote ogen naar Ajacied: “Champions League-niveau”
10:31
183+
‘Youri Baas kost PSV grote zak met geld’
10:24
285+
‘Ajax en Feyenoord vallen ‘Bayern München’ aan’
10:00
364+
‘Geertruida wil naar één club in Eredivisie’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie