Gözübüyük legt uit waarom Sandler géén rood kreeg

Foto: Gözübüyük legt uit waarom Sandler géén rood kreeg

Er verschenen nogal wat gefronste wenkbrauwen toen Serdar Gözübüyük besloot om Philippe Sandler geen rood, maar ‘slechts’ geel te geven na het onderuit lopen van een doorgebroken Ayase Ueda, vlak na rust bij NEC versus Feyenoord (1-1). Tjaronn Chery kreeg uitleg.

‘Was een overtreding, maar omdat de keeper dichtbij was een gele kaart’

“Hij heeft met de VAR gekeken en vertelde dat het een overtreding van Philippe (Sandler, red.) was, maar dat de keeper dichtbij was en daarom was het een gele kaart”, aldus captain Chery na afloop bij ESPN.

Op X reageert oud-scheidsrechter Mario van der Ende: “Nog wat vragen over situatie met Sandler en Ueda. Volgens de spelregels moet de VAR er een rode kaart in hebben gezien anders had hij niet hoeven in te grijpen. De wijze van hervatting (vrije schop en gele kaart voor Sandler) wekt ook verbazing.”

Reactie Robin van Persie

Robin van Persie kookte zelfs van woede. Na afloop zei de Feyenoord-trainer: “Hoe ik dit moment heb beleefd? Volgens mij heeft iedereen dat thuis kunnen zien. Dus iedereen weet ook wat mijn mening daarover is.. Volgens mij is dit een donkerrode kaart.” Uitleg had Van Persie toen nog niet gehad. “Nee, ik ben heel benieuwd. Ik vind dit echt ongelooflijk. Dit is dramatisch en heeft heel veel gevolgen. Dit zou eigenlijk niet moeten kunnen… Ik ben het er niet mee eens, laat ik het zo zeggen..”

Geel was prima

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie