Goes: ‘Werd helemaal gek in mijn hoofd, zwart voor mijn ogen’

Foto: Goes: ‘Werd helemaal gek in mijn hoofd, zwart voor mijn ogen’

Wouter Goes heeft nog één keer teruggeblikt op zijn kwalijke rol in de bekerfinale van 2025, met AZ tegen Go Ahead Eagles (verloren na strafschoppen). De mandekker liet zich qua gedrag van zijn aller slechtste kant zien.

AZ-verdediger hervond zichzelf dankzij mediteren en mental coach

In De Telegraaf zegt Goes: “Ik werd helemaal gek in mijn hoofd. Het werd volkomen zwart voor mijn ogen en ik dacht alleen nog maar aan gáán.” De match ‘opende zijn ogen’. “Ik realiseerde me in de weken die volgden dat ik aan mezelf moest werken om een betere en evenwichtigere voetballer te worden. Als ik dat niet had gedaan, dan was ik misschien altijd blijven staan waar ik toen stond.”

Zijn broer raadde hem aan om te gaan mediteren. “Mijn broer was zelf eerder in retraite geweest en dat mediteren was hem goed bevallen. Hij zei: ‘Probeer het ook eens.’ Uit nieuwsgierigheid ben ik er toen mee begonnen. Het heeft mij nieuwe inzichten gegeven. Ik merkte dat ik mij na zo’n sessie heel fijn voelde. Mijn hoofd was helemaal leeg. Ik dacht: dít ga ik oppakken. Sindsdien doe ik het elke dag.”

Ook een mental coach in de arm nemen hielp Goes enorm. “Ik heb sindsdien nóg een mental coach in de arm genomen. De twee ‘coaches’ helpen mij op verschillende manieren. Ik spar met hen, zij geven tips. En ook de club ondersteunt me hierin. Het helpt mij naast het mediteren heel erg.”

Goes is tegenwoordig een fatsoenlijke jongen en speler

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie