‘Goes en Milambo naar huis na schandaal’

Foto: ‘Goes en Milambo naar huis na schandaal’

Na teleurstellende wedstrijden tegen Jong Finland en Jong Denemarken heeft Jong Oranje zich toch geplaatst voor de tweede ronde van het jeugd-EK, door van Jong Oekraïne te winnen. Toch klinkt er weer ontzettend veel kritiek.

‘Antoni Milambo en Wouter Goes moeten opstappen bij Jong Oranje’

En dan met name op bondscoach Michael Reiziger, die voor het toernooi al onder vuur lag. Vooral zijn opstelling tegenover Antoni Milambo (Feyenoord) en Wouter Goes (AZ) wordt gekraakt. Waarom kwamen de middenvelder en de verdediger niet binnen de lijnen tegen Jong Oekraïne. Goes wordt zelfs helemaal nooit gebruikt, terwijl Jong Oranje in de eerste twee duels vier tegendoelpunten kreeg.

“Deze twee kunnen net zo goed nu al terugkeren naar Nederland”, klinkt het. “Reiziger laat jammer genoeg twee van de grootste talenten van Nederland die zich nationaal en internationaal hebben bewezen vallen voor jongens als Youri Regeer en Rav van den Berg.” En: “Als ik Milambo was zat ik vanavond nog in het vliegtuig, want dit moet je niet accepteren.”

Moeten ze maar naar huis gaan?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie