Go Ahead Eagles gaat langer door met aanvoerder

Foto: Go Ahead Eagles gaat langer door met aanvoerder

Go Ahead Eagles heeft een nieuwe verbintenis getekend met Mats Deijl. De aanvoerder blijft nog langer in Deventer.

Mats Deijl tekent bij voor bekerwinnaar Go Ahead Eagles: ‘Mooie herinneringen’

Door de nieuwe samenwerking tussen club en speler, ligt Deijl tot de zomer van 2028 vast in De Adelaarshorst. “Ik zit bij Go Ahead nog steeds heel erg goed op mijn plek”, aldus de verdediger.

“De afgelopen seizoenen maakten we samen al heel wat mooie herinneringen. We wonnen de play-offs, speelden goed in de Eredivisie. Het hoogtepunt was natuurlijk de winst van de Toto KNVB Beker afgelopen seizoen”, vertelt Deijl.

Door die bekerwinst gaat Go Ahead Europees spelen. “De Europa League wordt een mooi podium. Als club blijven we stappen maken. Dat is mooi om te zien, het is mooi daar deel van uit te maken. Dat was ook een reden om te verlengen.”

Goede aanvoerder?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie