Go Ahead Eagles bezorgt Heerenveen veertiende uitnederlaag

Foto: Go Ahead Eagles bezorgt Heerenveen veertiende uitnederlaag

In de strijd om een play-offticket heeft sc Heerenveen nagelaten om drie punten bij te schrijven. Op bezoek bij Go Ahead Eagles ging de formatie van trainer Robin Veldman op de valreep zelfs onderuit: 1-0.

Go Ahead Eagles slaat in slotfase toe tegen sc Heerenveen

Heerenveen verloor dertien van de zestien Eredivisie-wedstrijden van dit seizoen. Een schril contrast met de thuisreeks van de Friezen, die daardoor ongetwijfeld met een dubbel gevoel in de spelersbus stapten richting Deventer. Met de bekerwinst op zak verscheen Go Ahead Eagles woensdagavond echter niet met de hoogst mogelijke scherpte aan de wedstrijd.

De beste kansen in de eerste 45 minuten waren dan ook voor Heerenveen. Milos Lukovic mikte een voorzet rakelings over, waar zowel Hristian Petrov als Jakob Trenskow op doelman Jari De Busser stuitte. Go Ahead Eagles stelde daar slechts een aantal speldenprikjes tegenover. Mathis Suray kreeg de beste mogelijkheid namens de thuisclub, ware het niet dat zijn kopbal niet tussen de palen eindigde.

In de tweede helft bleef Heerenveen domineren. De Busser hield Trenskow en Petrov nogmaals van scoren af, waar Mats Köhlert in kansrijke positie in het zijnet mikte. In de 73ste minuut noteerde Go Ahead Eagles eindelijk een echt grote kans. Victor Edvardsen ontsnapte aan de buitenspelval en verscheen oog in oog met doelman Andries Noppert, maar produceerde een krachteloos schot.

Go Ahead Eagles besloot na de kans voor Edvardsen toch wat meer energie in de wedstrijd te leggen. Echt grote kansen bleven echter uit, totdat Suray in de slotminuten via de paal alsnog voor de 1-0 zorgde. Edvardsen liet zelfs nog een grote kans op 2-0 onbenut. Heerenveen zakt hierdoor naar plek negen en moet tegen Feyenoord mogelijk winnen om een play-offticket veilig te stellen.

30′
61′
64′
80′
85′
89′
90+1′

Gaat Heerenveen de play-offs halen?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

18:12
0+
‘Bizar: Joshua Zirkzee genaaid door zaakwaarnemer’
17:55
2+
Frenkie de Jong kiest beste competitie: “Veruit”
17:38
8+
Simonis belangrijk voor Oranje-klant: “Dan lever ik mijn spullen in”
17:21
3+
Frenkie de Jong blijft rustig in Barça-chaos: “Het gaat op en neer”
17:04
21+
Deze bizarre statistiek duidt verschil tussen PSV en Feyenoord
16:47
24+
Nederland opgelucht: geen volgend ‘Dean Huijsen-scenario’
16:30
5+
Oranje-kritiek gepareerd: “We weten wat er gevraagd wordt”
16:15
16+
Frenkie de Jong ziet kansen voor Oranje richting het WK
16:09
16+
Lionel Messi komt met groot WK-nieuws
15:48
80+
Bizarre kijkcijfers voor Vandaag Inside: ‘Valentijn Driessen..’
15:44
646+
Ajax-fans kennen nieuwe trainer: ‘We gaan dood’
15:34
49+
‘Nieuwe aanpak vuurwerk bij Nederlandse clubs’
15:19
101+
Ajax-scout keurde Gloukh af: ‘Had Kroes in mijn rapport kunnen lezen’
15:05
29+
Derksen haalt opeens uit naar Ron Jans en Peter Bosz
14:59
94+
Erik ten Hag neemt Ajax-beslissing
14:51
47+
Valente treft zijn grootste Oranje-voorbeeld allertijden: ‘Kijk ik tegenop’
14:36
28+
Kieft over Eredivisie-speler: ‘Word moe van hem, zoekt te veel de publiciteit’
14:21
17+
De Jong: ‘Helpt niet dat ik dit zeg, maar hij kan héél goed worden’
14:06
1156+
’81-voudig international Oranje wordt opvolger Kroes bij Ajax’
13:50
18+
‘Dan had ik de uitleg van Koeman misschien wat meer begrepen’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie