‘Gigantische Mo Ihattaren-afgang’

Foto: ‘Gigantische Mo Ihattaren-afgang’

Mohamed Ihattaren kiest mogelijk alsnog voor Marokko. De 23-jarige spelmaker van RKC Waalwijk ontbreekt in de voorselectie van Jong Oranje, maar ondertussen hoopt het Noord-Afrikaanse land hem te verleiden.

Kiest Mohamed Ihattaren alsnog voor Marokko?

Ihattaren werd gelinkt aan een uitnodiging voor Jong Oranje, maar ontbrak andermaal in de voorselectie. Mogelijk met fatale gevolgen. “Er wordt heel hard aan hem getrokken door Marokko”, stelt Mike Verweij in de voetbalpodcast Kick-Off. “Dat wordt nog heel interessant. Dit had een signaal vanuit de KNVB naar Ihattaren kunnen zijn: je bent in beeld, er komt een jeugd-EK aan.”

In zijn bloeiperiode bij PSV koos Ihattaren nog voor Nederland. Dat is inmiddels alweer jaren geleden. “Als je hem hier niet bij zet…”, refereert Verweij aan de voorselectie van Jong Oranje. “Hij mag voor Marokko uitkomen, óók als hij met Jong Oranje naar het EK gaat. Ik denk dat de KNVB – dat hebben ze ook met Hakim Ziyech gedaan – zit te slapen. Dat zou zorgelijk zijn.”

Valentijn Driessen vraagt zich af of Ihattaren en de KNVB contact hebben gehad. “Hij is bekeken tijdens Almere City – RKC. Ik denk dat er verder geen contact is”, stelt hij. “Ihattaren zit volgens mij zondag bij Goedemorgen Eredivisie. Hij zal dan misschien verklappen waar zijn toekomst ligt. Het zou een enorme afgang zijn als na Ziyech weer een speler voor Marokko kiest.”

Een blunder van de KNVB?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie