‘Gelijk onaangename situatie voor Heitinga bij Ajax’

Foto: ‘Gelijk onaangename situatie voor Heitinga bij Ajax’

John Heitinga is de nieuwe trainer van Ajax en krijgt gelijk lovende woorden en advies van een oud trainer van Ajax. In de podcast Twee Viertje met Aad van SoccerNews vertelt Aad de Mos dat hij veel vertrouwen heeft in de oud-verdediger, maar dat hij in eerste instantie een moeilijke tijd tegemoet gaat.

Twee Viertje met Aad: John Heitinga gaat het redden bij Ajax

“Heitinga gaat het redden”, voorspelt De Mos, zelf voormalig coach van Ajax, in aflevering 126 van de SoccerNews-podcast. “Hij heeft een goede kijk op het spelletje en past bij Ajax. Hij is wel afhankelijk van het materiaal dat hij krijgt, maar dat is elke trainer. Het is te hopen dat er wat door geselecteerd kan worden op basis van de financiën en de huidige contracten, die in het voordeel zijn van spelers die eigenlijk weg zouden moeten.”

“Ze krijgen een hele lading verhuurde spelers, die meer gaan verdienen dan voordat ze werden verhuurd, terug. Die zullen waarschijnlijk blijven zitten en dan komen ze in de verkeerde kleedkamer. Het is een onaangename situatie om te beginnen voor Heitinga, maar ik denk dat hij inhoudelijk sterk genoeg is om hoofdcoach van Ajax te zijn”, is De Mos erg positief over Heitinga in het podcastonderdeel De Mos of De Klos!?.

‘Farioli de beste financiële boekhouder die Ajax in 125 jaar heeft gehad’

Toch is het de vraag of Heitinga het nóg beter kan gaan doen dan voorganger Francesco Farioli. De Mos: “Niet met het voetbal dat hij in zijn hoofd heeft. Je moet altijd uitgaan van de kwaliteiten en respect hebben voor de tegenstanders. Als je naar PSV moet, kun je vol op de aanval om ze onder druk te zetten of je zakt iets terug. Je moet dat per wedstrijd bekijken. Naar gelang je team in vorm is, in vorm raakt en beter gaat worden. Dat is moeilijk om nu al te voorspellen.”

De Mos besluit in de rubriek Vraag voor Aad met lof voor Farioli: “In herstelwerkzaamheden is hij fantastisch. Hij verdient een standbeeld voor zijn herstelwerkzaamheden. Farioli is de beste financiële boekhouder die Ajax in 125 jaar heeft gehad. De beste boekhouder om weer geld op de rekening te krijgen.”

Twee Viertje met Aad

Oud-trainer, voetbalanalist, rekenwonder en meestervoorspeller Aad de Mos verschijnt wekelijks in een podcast van SoccerNews: Twee Viertje met Aad. In de podcast praat de voormalige coach van Ajax en PSV met presentator Eimert Pruis over het laatste voetbalnieuws, actuele wedstrijden en natuurlijk randzaken. Hij geeft onder meer ongevraagd advies, reageert op een staalscherpe stelling en blikt vooruit op het weekend. Jij wil natuurlijk als eerste weten wat Aad te vertellen heeft. Volg hier Twee Viertje met Aad via jouw favoriete podcast-platform!

Heitinga gaat slagen bij Ajax

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie