Geen Derksen bij VI: dit is waarom

Foto: Geen Derksen bij VI: dit is waarom

Johan Derksen is dinsdagavond niet aanwezig bij de uitzending van Vandaag Inside. Dat vertelt presentator Wilfred Genee aan de start van de uitzending. Albert Verlinde vervangt De Snor in deze uitzending.

Johan Derksen afwezig bij Vandaag Inside

Genee begint de uitzending van dinsdagavond met vervelend nieuws: Johan Derksen is er vanwege privéomstandigheden niet bij. “Het zijn geen problemen, maar omstandigheden. Zo hoor je dat te zeggen”, trapt Genee de uitzending af. Verder laat de presentator zich niet uit over de achtergrond van Derksens afwezigheid.

Om het wegvallen van De Snor op te vangen, heeft de redactie Albert Verlinde uitgenodigd. Verder zitten Valentijn Driessen en René van der Gijp aan tafel. De uitzending laat de situatie van Derksen voor wat het is en gaat over tot de orde van de dag: de aanstelling van Paulien Cornelisse als jurylid bij De Slimste Mens.

SNtertainment

SoccerNews staat nu niet alleen meer op het veld, naast het veld en op de tribune, maar we komen ook tot diep in de kleedkamer. Met SNtertainment weet jij het laatste voetbalentertainmentnieuws, Soccerjuice en bijzondere achtergronden. Zo ben jij écht van alles op de hoogte, tot in de slaapkamer.

Kijk jij naar VI vanavond?

  • Zeker, ook zonder Johan
  • Nee, ik niet
  • Zeker, ook zonder Johan
  • Nee, ik niet

0 Votes

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie