Gazzetta dello Sport laat plots héél ander geluid horen over Giménez

Foto: Gazzetta dello Sport laat plots héél ander geluid horen over Giménez

Santiago Giménez verruilde Feyenoord voor AC Milan. In Italië kende hij een heel wisselvallige start, maar de laatste weken verkeert de Mexicaan in een betere vorm. Dat ziet ook de Gazzetta dello Sport, die hem nu zelfs ‘onmisbaar voor het team’ noemt. Dat is wel eens anders geweest.

‘Santi is onmisbaar geworden voor AC Milan’

“Santi is onmisbaar geworden voor het team. Terwijl hij met een achterstand begon ten opzichte van de rest. Hij laat zich gelden door inzet en toewijding, terwijl hij begon als minder dan een reserve, als een overtollige speler. Een spits die vervangen leek te gaan worden door iemand die beter past in het spel van Milan”, klinkt het in de roze sportkrant.

Afgelopen zomer wilde Milan hem ruilen voor Artem Dovbyk van AS Roma. De Gazzetta: “Santi verzette zich tegen zijn vertrek. Zijn persoonlijke uitdaging bij Milan is nog niet voltooid. Giménez is belangrijk als kaatser voor Pulisic. Hij houdt tegenstanders bezig en knokt voor zijn plek. Hij is vooralsnog weinig productief, maar wordt gewaardeerd in het teambelang én door zijn teamgenoten. Tegen Fiorentina verdiende hij een doorslaggevende strafschop.”

“Hij heeft nog niet de cijfers van een topschutter, maar hij toont liefde voor de club. Als kind was hij al fan van de Rossoneri en als volwassene maakt hij zijn droom waar. Iedereen wacht met smart op zijn eerste competitiegoal, en zal dan in vreugde uitbarsten”, aldus het medium tot slot over de aanvalsleider.

Giménez is absolute wereldtop in potentie

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie