Furieus Real Madrid stelt Clásico-liefhebbers gerust

Foto: Furieus Real Madrid stelt Clásico-liefhebbers gerust

Real Madrid komt zaterdagavond ‘gewoon’ in actie tegen FC Barcelona. Er waren geruchten dat de Madrilenen zich terug zouden trekken voor de Copa del Rey-finale, maar dat is dus niet het geval.

Copa del Rey-finale tussen FC Barcelona en Real Madrid gaat door

Real Madrid is ‘not amused’ over de huidige gang van zaken. Scheidsrechter Ricardo de Burgos Bengoetxea en VAR Pablo González Fuertes beklaagden zich op een persconferentie openlijk over een item van Real Madrid TV. Laatstgenoemde dreigde zelfs een gezamenlijke actie op te starten tegen de Spaanse grootmacht.

Bij Real Madrid schoten de uitlatingen in het verkeerde keelgat. De clubleiding eiste dat de desbetreffende officials teruggetrokken zouden worden voor de bekerfinale tegen Barcelona, maar dat weigerde de Spaanse bond. Om die reden besloot men de persconferentie, de afsluitende training en het officiële diner tussen bestuursleden te schrappen.

Volgens de Madrileense club was er nooit sprake van een volledige boycot. In een statement schrijft Real: “De betreurenswaardige en ongepaste uitspraken van de scheidsrechters mogen geen afbreuk doen aan een sportevenement met wereldwijde betekenis. Uit respect voor alle fans die naar Sevilla zijn afgereisd, willen we dit duidelijk maken.”

Een wijs besluit?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie