‘Frenkie de Jong schrikt zich rot van bericht uit Saudi-Arabië’

Foto: ‘Frenkie de Jong schrikt zich rot van bericht uit Saudi-Arabië’

De kans is groot dat Frenkie de Jong binnenkort gedag moet zeggen tegen een van zijn grootste vrienden binnen de kern van FC Barcelona. De Duitse doelman Marc-André Ter Stegen gaat waarschijnlijk vertrekken, zeker nu er interesse is vanuit de woestijn lijkt een transfer aanstaande.

SPORT: ‘Al-Hilal meldt zich bij FC Barcelona voor Marc-André Ter Stegen’

De Spaanse krant SPORT komt namelijk met het verhaal dat Al-Hilal er alles aan wil doen om Marc-André Ter Stegen naar de Saudi Pro League te loodsen. Bij Barça tekende onlangs Wojciech Szczesny bij, terwijl de komst van Joan García van Espanyol ook zeker is.

Zoveel toekomstperspectief is er voor Ter Stegen dus niet meer in Catalonië. De Duitse goalie keept sinds 2014 voor de Blaugrana en heeft een contract lopen tot en met de zomer van 2028. Hij en Frenkie de Jong groeiden de laatste jaren uit tot goede vrienden. De Nederlander zal dus niet blij zijn met een eventueel vertrek.

“De mogelijkheid van een transfer naar Saudi-Arabië is opeens groot geworden voor de Duitser”, schrijft SPORT. “Al-Hilal is op zoek naar een topkeeper. Éderson (Manchester City) en Alisson (Liverpool) lijken onhaalbaar, Ter Stegen is dat niet.”

Wat betekent deze situatie voor Bart Verbruggen?

Vorige week werd bekend dat Barça bij Brighton & Hove Albion had geïnformeerd naar Bart Verbruggen. De Nederlandse doelman zou dus in de belangstelling staan van de regerend kampioen in LaLiga, maar het is de vraag of die interesse met de komst van García nog blijft.

Eén ding is zeker: mocht Verbruggen daadwerkelijk alsnog naar Barcelona komen, zal hij dit niet willen doen als tweede keeper. Is met Szczesny en García aan boord een plek als eerste sluitpost echter gegarandeerd?

Wil jij het voetbal leuker maken? Volg SoccerNews op onze social media-kanalen!

Natuurlijk lees je niet alleen alles op onze website, wij maken het voetbal ook leuker op social media! Volg ons op Facebook, Twitter, Instagram, TikTok en YouTube en mis niks van de mooiste sport die er is.

Goede keuze van Barça om Ter Stegen te laten gaan?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

19:22
65+
‘Brian Brobbey maakt opeens krankzinnige transfer’
19:08
40+
John Heitinga laat ‘enige lichtpuntje’ gaan
19:00
294+
‘Arne Slot zegt ja tegen Saudi-Arabië’
18:44
67+
‘Ajax-vrienden uit elkaar gerukt via transfers’
18:31
66+
‘Toekomst Alex Kroes krijgt hele gekke wending’
18:05
11+
‘Vervangers René van der Gijp bekend’
17:52
48+
Slechts één PSV-speler geloofde na verlies tegen Ajax nog in kampioenschap
17:36
17+
“Als alle puzzelstukjes op hun plek vallen, ga ik ook hier veel goals maken”
17:30
138+
Doodse stilte op Varkenoord zegt alles, Feyenoord onderuit tegen Gent
17:21
22+
“Vorig seizoen was voor mij wel lastig, want ik kreeg niet echt het ritme”
17:05
136+
‘Steven Berghuis vandaag nog weg bij Ajax’
16:50
68+
Van Persie na nederlaag: “Deze wedstrijd kan me gestolen worden”
16:35
84+
Saibari schenkt klare wijn: wil hij een transfer maken?
16:22
200+
Kijkers Ajax – Mechelen unaniem over debuut Raúl Moro
16:07
276+
Driessen waarschuwt Feyenoord: “Zet direct een streep door die naam”
15:48
39+
Sauer: “Heel triest dat zoiets is gebeurd”
15:34
65+
‘Feyenoord heeft opvolger Hancko al in huis’
15:19
84+
‘PSV-deadline voor transfer: nog 15 dagen’
15:05
161+
Feyenoord-fans woedend op Ziggo: ‘Hoofdsponsor Ajax, dit is bewust’
14:51
16+
Ten Hag na rampzalig debuut: ‘Resultaten interesseren me totaal niet’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie